Get Adobe Flash player
EURO-TRANS       car rental       Rzeszów - stolica innowacji       LT System       GC Energy       med-partner       Pracownia M103       MT Host       full car       Stanbest       Elektronarzędzia Vander       Wod-Kris      

Wczoraj zakończyły się wszystkie zmagania ligowe w okręgu rzeszowskim. Zespół Grunwaldu Budziwój od sierpnia podobnie jak w sezonie 2017/18 występować będzie w Klasie A Rzeszów I. W naszej grupie nastąpi wymiana sześciu z czternastu drużyn. Awans do ligi okręgowej uzyskało KS Zaczernie oraz LKS Trzebownisko, które w ostatnim - bezpośrednim meczu o promocję do V ligi pokonało Czarnych Czudec (1:0). Z A klasą żegnają się natomiast Świlczanka Świlcza, Grom Mogielnica, KP Zabajka i Orzeł Wysoka Głogowska. Miejsce tych sześciu drużyn zajmą...

GRUNWALD BUDZIWÓJ - ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA 

Bramki: Pawlik (5), Korbecki (9, 74), Tracz (54), Członka (85)

------------------------------

GRUNWALD: Bury - Fogt, Mendoń (69. Grzegorzek), Pawlik, Tracz (69. Członka), Kalandyk (56. Nieckarz), Malak (60. Hendzel), Michalski (73. Kuśnierz), Korbecki (75. K. Bomba), Fornal, M. Bomba

ORZEŁ: Koza - Stec (46. Kaczorowski), Bułaś, Garula, R. Orfin (46. Gwiźdź), J. Orfin, Krajewski, Kida (46. Jeliński), Bałuch, Bereś (46. Grażul), Wesół 

------------------------------

Żółte kartki: Nieckarz - Bułaś, J. Orfin

Czerwona kartka: -

------------------------------

Widzów: 200

LKS TRZEBOWNISKO - GRUNWALD BUDZIWÓJ 1:0 (0:0)

Bramki: Panek (65)

------------------------------

LKS TRZEBOWNISKO: Guzek - Panek, Piędel, Miś, Wilk, Tomaka, Kamiński, Cyrek, Janik (50. Wiśniewski), Kloc, Majcher

GRUNWALD: Bury - Kuśnierz (58. Michalski), Mendoń, Pawlik, Tracz, Grzegorzek (76. Jurek), Kalandyk (85. Panas), Malak (83. Szymański), Hendzel (59. Nieckarz), Fornal, Bomba (52. Korbecki)

------------------------------

Żółte kartki: Piędel - Tracz

Czerwona kartka: -

------------------------------

 

GRUNWALD BUDZIWÓJ - LKS JASIONKA 4:0 (0:0)

Bramki: Korbecki (62), Fogt (71), Członka (79), Mendoń (84)

------------------------------

GRUNWALD: Bury - Kuśnierz, Mendoń, Pawlik, Tracz (85. Jurek), Grzegorzek (71. Hendzel), Kalandyk (83. Szymański), Malak (62. Nieckarz), Korbecki (68. Członka), Fornal, Bomba (58. Fogt)

LKS JASIONKA: Łyko - Szczepański, Sanecki, Rakuś, Motyka, Flis (75. Bomba), Wacław, Oswald, Wojewoda, Kulig (75. Puczkowski), Adamczyk

------------------------------

Żółte kartki: Fornal - Wacław, Adamczyk

Czerwona kartka: -

------------------------------

Widzów: 250

Podkategorie

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa A

Team
Played Points
1 Crasnovia Krasne 24 58
2 Aramix Niebylec 24 56
3 Grunwald Budziwój 24 47
4 Czarni Czudec 24 37
5 Plantator Nienadówka 24 36
6 Piast Nowa Wieś 24 35
7 Iskra Zgłobień 24 35
8 Victoria Budy Gł. 24 32
9 Start Borek Stary 24 31
10 KS Przybyszówka 24 27
11 LKS Jasionka 24 24
12 Zimowit Rzeszów 24 17
13 Herman Hermanowa 24 11

II Drużyna - następny mecz

II Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Diament Pstrągowa 22 53
2 Grom Mogielnica 22 52
3 Novi Nosówka 22 50
4 Albatros Szufnarowa 22 42
5 Grunwald II Budziwój 22 34
6 KS Godowa 22 34
7 Korona Dobrzechów 23 30
8 Huragan Kozłówek 23 27
9 Start Lubenia 22 25
10 Grunwald Połomia 22 24
11 Sokół Grodzisko 22 23
12 Płomyk Lutoryż 22 19
13 Orły Pstrągówka 22 3

Top 5 strzelców II Drużyna