Get Adobe Flash player
car rental       Stanbest       Elektronarzędzia Vander       MT Host       GC Energy       EURO-TRANS       full car       med-partner       Rzeszów - stolica innowacji       Wod-Kris       LT System       Pracownia M103      

GRANIT WYSOKA STRZYŻOWSKA - GRUNWALD BUDZIWÓJ 1:4 (1:3)

Bramki: Kozak (44) - Korbecki (10), Malak (22), Członka (34), Tracz (68)

------------------------------

GRANIT: Mroczka - Cyran, P. Bożek, D. Bożek, Flaga, Jamróg, Klimek (40. Krok), Kozak (70. Kawa), Zeid, Wilk (55. Błażejowski), Iwanowski

GRUNWALD: Ślączka - Kuśnierz (46. Kalandyk), Mendoń, Pawlik, Tracz (76. Hendzel), Grzegorzek (62. Bomba), Członka (55. Woźniak), Malak (80. Nieckarz), Michalski, Korbecki (60. Fogt), Fornal

------------------------------

Żółte kartki: Klimek - Kuśnierz

Czerwona kartka: -

------------------------------

GRUNWALD BUDZIWÓJ - KS PRZYBYSZÓWKA 2:3 (1:2)

Bramki: Nieckarz (5), Korbecki (65) - Pizło (34 - karny, 36), Jacek (52)

------------------------------

GRUNWALD: Ślączka - Fogt, Mendoń, Kalandyk, Woźniak, Członka (72. Hendzel), Malak (76. Kuśnierz), Nieckarz (46. Grzegorzek), Michalski, Korbecki (66. Tracz), Bryndal (46. Bomba)

KS PRZYBYSZÓWKA: Fimiarz - Sroka (79. Kłosek), Ogryzek (85. Leś), Lechowicz, Pizło (63. Woźny), Żyła, Jacek, Karnasiewicz, Stalec (72. Zabawski), Wanic, Sokal

------------------------------

Żółte kartki: Hendzel - Sroka, Woźny

Czerwona kartka: -

------------------------------

Widzów: 200

CZARNI CZUDEC - GRUNWALD BUDZIWÓJ 5:1 (2:0)

Bramki: Górecki (2, 50), Kuter (5), Pszonka (69), Rak (75) - Członka (87)

------------------------------

CZARNI: Bober - Kuter (70. Martowski), Pszonka, Szela, Sierżęga K. (57. Domino), Wawrzonek, Bieda, Rak, Magnuszewski, Kucharzyk (77. Sierżęga P.), Górecki (77. Żybura)

GRUNWALD: Bury - Fogt (78. Fornal), Kuśnierz (61. Tracz), Mendoń, Pawlik, Woźniak, Malak (73. Członka), Nieckarz (69. Henedzel), Michalski, Bryndal (58. Grzegorzek), Korbecki (70. Bomba)

------------------------------

Żółte kartki: Kucharzyk, Wawrzonek

Czerwona kartka: -

------------------------------

ISKRA ZGŁOBIEŃ - GRUNWALD BUDZIWÓJ 3:1 (1:0)

Bramki: Borek (7, 68), Pietrasiewicz (49) - Tracz (59)

------------------------------

ISKRA: Drzał - Guzy (46. Ostrowski M.), Mędrygał, Worosz, Borek, Nowak, Pietrasiewicz (90. Martynenko), Mika (86. Miłek), Ruszała (73. Ponikiewicz), Ostrowski K. (54. Sendecki), Skalski

GRUNWALD: Ślączka (46. Bury) - Fogt (83. Fornal), Kuśnierz (65. Nieckarz), Mendoń, Pawlik, Tracz, Grzegorzek (56. Korbecki), Kalandyk, Woźniak (75. Bomba), Malak, Michalski

------------------------------

Żółte kartki: Nowak, Worosz (x2) - Fogt, Malak, Kalandyk, Nieckarz

Czerwona kartka: Worosz (dwie żółte)

------------------------------

Podkategorie

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa A

Team
Played Points
1 Crasnovia Krasne 20 50
2 Aramix Niebylec 19 46
3 Grunwald Budziwój 19 38
4 Czarni Czudec 20 34
5 Piast Nowa Wieś 21 34
6 Iskra Zgłobień 20 29
7 Victoria Budy Gł. 20 28
8 Plantator Nienadówka 20 26
9 KS Przybyszówka 21 21
10 Start Borek Stary 20 21
11 LKS Jasionka 20 21
12 Zimowit Rzeszów 21 17
13 Herman Hermanowa 21 10

II Drużyna - następny mecz

II Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Grom Mogielnica 19 46
2 Novi Nosówka 19 44
3 Diament Pstrągowa 18 41
4 Albatros Szufnarowa 18 36
5 Huragan Kozłówek 19 27
6 Grunwald II Budziwój 18 27
7 Korona Dobrzechów 19 24
8 KS Godowa 18 22
9 Grunwald Połomia 18 20
10 Sokół Grodzisko 18 20
11 Start Lubenia 19 19
12 Płomyk Lutoryż 19 16
13 Orły Pstrągówka 18 3

Top 5 strzelców II Drużyna