Get Adobe Flash player
MT Host       EURO-TRANS       Stanbest       GC Energy       car rental       Rzeszów - stolica innowacji       LT System       Wod-Kris       Elektronarzędzia Vander       med-partner       Pracownia M103       full car      

CRASNOVIA KRASNE - GRUNWALD BUDZIWÓJ 3:1 (1:1)

Bramki: Gwizdak (21), Kucharzyk (83), Wierzbicki (87) - Michalski (37)

------------------------------

CRASNOVIA: Wierzbiński - Kucharzyk, Skuba (88. Reiman), Gwizdak, Węgrzyn (46. A. Szczepański), Micał, Chrapek (57. Rozborski), Gorzelany, Ryzhak, Wierzbicki (90. Lecki), R. Szczepański (90. Gaweł)

GRUNWALD: Sadnicki - Pawlik, Fogt (62. Grzegorzek), Mendoń, Nieckarz, B. Kaladnyk [C], Tracz (89. Jurek), Michalski (65. Hendzel), Korbecki (70. Członka), Fornal, Bomba (67. Kuśnierz)

------------------------------

Żółte kartki: Ryzhak, Wierzbicki, Gwizdak, A. Szczepański

Czerwona kartka: -

------------------------------

Widzów gości: 60

------------------------------

GRUNWALD BUDZIWÓJ - PLANTATOR NIENADÓWKA 4:1 (1:0)

Bramki: Mendoń (2, 51, 59), Nieckarz (86) - Nędza (70)

------------------------------

GRUNWALD: Sadnicki - Pawlik, Fogt, Mendoń [C], Senejko (46. Nieckarz), Grzegorzek (65. Członka), Michalski (78. Hendzel), Korbecki (84. Jajko), Fornal (86. Panas), Bomba (73. Zuzel), Tracz

PLANTATOR: K. Kołodziej - Berkowicz (66. Nędza), M. Ożóg (56. S. Ożóg), H. Ożóg, L. Ożóg, Adamczyk, Baran (84. Ciupak), M. Kołodziej, Wilczak (68. Drapała), Chorzępa, Bełz

------------------------------

Żółte kartki: Senejko, Zuzel - Baran Adamczyk

------------------------------

Widzów: 150

------------------------------

START BOREK STARY - GRUNWALD BUDZIWÓJ 2:2 (0:2)

Bramki: Mitka (50), Ciupak (88 - karny) - Korbecki (7), Grzegorzek (28)

------------------------------

START: Ślączka - Szymkowicz, Karwowski, Mitka (71. Kloc), Bryndal (46. Nogaj), Krzanowski (84. Rożek), Ciupak, Kuca (52. Bałuch), Majda, Grzebyk, Bulka

GRUNWALD: Bury M. - Pawlik, Fogt (75.Kuśnierz), Mendoń (51. Bomba), Nieckarz (78. Jajko), Grzegorzek (65. Członka M.), Kalandyk B. [C], Tracz, Hendzel (55. Michalski), Korbecki (85. Senejko), Fornal

------------------------------

Żółte kartki: Nogaj (x2), Filip, Karwowski - Michalski, Członka, Kuśnierz, Kalandyk

Czerwona kartka: Nogaj

------------------------------

ISKRA ZGŁOBIEŃ - GRUNWALD BUDZIWÓJ 1:4 (0:1)

Bramki: Bać (52) - Korbecki (21), Borek (55 - samobójcza), Nieckarz (65), Grzegorzek (74 - karny)

------------------------------

ISKRA: Kalandyk (46. Czech) - Mędrygał, Worosz, Borek, Bać (69. Sitek), Sendecki (46. Jaśkiewicz), Ruszała (46. Puc), Warzybok A. (46. Ostrowski), Guzy, Warzybok D. (46. Żabiński), Pietrasiewicz

GRUNWALD: Bury M. - Pawlik, Fogt (80. Bomba), Mendoń, Nieckarz (87. Członka), Grzegorzek (75. Jajko), Kalandyk B. [C], Tracz (90. Matyaszek), Michalski (70. Hendzel), Korbecki (85. Senejko), Fornal

------------------------------

Żółte kartki: Mędrygał, Warzybok A., Żabiński, Puc, Ostrowski, Borek, Jaśkiewicz, Sitek - Tracz

Czerwona kartka: -

------------------------------

Widzów gości: 30

------------------------------

Podkategorie

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa A

Team
Played Points
1 Crasnovia Krasne 20 50
2 Aramix Niebylec 19 46
3 Grunwald Budziwój 19 38
4 Czarni Czudec 20 34
5 Piast Nowa Wieś 21 34
6 Iskra Zgłobień 20 29
7 Victoria Budy Gł. 20 28
8 Plantator Nienadówka 20 26
9 KS Przybyszówka 21 21
10 Start Borek Stary 20 21
11 LKS Jasionka 20 21
12 Zimowit Rzeszów 21 17
13 Herman Hermanowa 21 10

II Drużyna - następny mecz

II Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Grom Mogielnica 19 46
2 Novi Nosówka 19 44
3 Diament Pstrągowa 18 41
4 Albatros Szufnarowa 18 36
5 Huragan Kozłówek 19 27
6 Grunwald II Budziwój 18 27
7 Korona Dobrzechów 19 24
8 KS Godowa 18 22
9 Grunwald Połomia 18 20
10 Sokół Grodzisko 18 20
11 Start Lubenia 19 19
12 Płomyk Lutoryż 19 16
13 Orły Pstrągówka 18 3

Top 5 strzelców II Drużyna