Get Adobe Flash player
Liga Okręgowa Orlików Młodszych 2017/2018 Orlik Młodszy
Print
Kolejka I Borek Stary 02-09-2017 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 2 Start Borek Stary
  02-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 6 : 0 Błękit Żołynia
  02-09-2017 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 7 Grunwald Budziwój (OM)
  02-09-2017 10:00 Start Borek Stary 3 : 0 Junior Łańcut
  02-09-2017 10:00 Błękit Żołynia 0 : 9 Start Borek Stary
  02-09-2017 10:00 Junior Łańcut 0 : 3 Błękit Żołynia
  02-09-2017 10:00 Błękit Żołynia 1 : 1 Jawor Krzemienica
  02-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 3 : 0 Junior Łańcut
  02-09-2017 10:00 Junior Łańcut 0 : 3 Jawor Krzemienica
  02-09-2017 10:00 Start Borek Stary 3 : 2 Grunwald Budziwój (OM)

Kolejka II Rzeszów 09-09-2017 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 7 Grunwald Budziwój (OM)
  09-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 5 : 0 Błękit Żołynia
  09-09-2017 10:00 Junior Łańcut 2 : 0 Jawor Krzemienica
  09-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 3 : 0 Start Borek Stary
  09-09-2017 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 3 Start Borek Stary
  09-09-2017 10:00 Junior Łańcut 1 : 4 Start Borek Stary
  09-09-2017 10:00 Błękit Żołynia 1 : 0 Jawor Krzemienica
  09-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 2 : 0 Junior Łańcut
  09-09-2017 10:00 Junior Łańcut 1 : 2 Błękit Żołynia
  09-09-2017 10:00 Start Borek Stary 3 : 0 Błękit Żołynia

Kolejka III Krzemienica 23-09-2017 10:00 Błękit Żołynia 0 : 2 Junior Łańcut
  23-09-2017 10:00 Błękit Żołynia 0 : 2 Jawor Krzemienica
  23-09-2017 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 1 Junior Łańcut
  23-09-2017 10:00 Junior Łańcut 3 : 0 Start Borek Stary
  23-09-2017 10:00 Start Borek Stary 0 : 3 Błękit Żołynia
  23-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 8 : 1 Błękit Żołynia
  23-09-2017 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 11 Grunwald Budziwój (OM)
  23-09-2017 10:00 Start Borek Stary 0 : 3 Jawor Krzemienica
  23-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 3 : 0 Junior Łańcut
  23-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 3 : 0 Start Borek Stary

Kolejka IV Łańcut 30-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) - : - Start Borek Stary
  30-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 0 : 3 Błękit Żołynia
  30-09-2017 10:00 Junior Łańcut 3 : 0 Start Borek Stary
  30-09-2017 10:00 Błękit Żołynia 1 : 4 Junior Łańcut
  30-09-2017 10:00 Junior Łańcut 3 : 0 Grunwald Budziwój (OM)
  30-09-2017 10:00 Start Borek Stary 0 : 3 Błękit Żołynia
  30-09-2017 10:00 Błękit Żołynia 1 : 1 Jawor Krzemienica
  30-09-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 0 : 3 Jawor Krzemienica
  30-09-2017 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 1 Junior Łańcut
  30-09-2017 10:00 Jawor Krzemienica 3 : 0 Start Borek Stary

Kolejka V Żołynia 14-10-2017 10:00 Start Borek Stary 1 : 1 Grunwald Budziwój (OM)
  14-10-2017 10:00 Start Borek Stary 2 : 0 Błękit Żołynia
  14-10-2017 10:00 Błękit Żołynia 0 : 4 Grunwald Budziwój (OM)
  14-10-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 4 : 0 Jawor Krzemienica
  14-10-2017 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 5 : 2 Junior Łańcut
  14-10-2017 10:00 Błękit Żołynia 3 : 3 Junior Łańcut
  14-10-2017 10:00 Jawor Krzemienica 1 : 2 Start Borek Stary
  14-10-2017 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 3 Błękit Żołynia
  14-10-2017 10:00 Junior Łańcut 0 : 1 Jawor Krzemienica
  14-10-2017 10:00 Start Borek Stary 1 : 1 Junior Łańcut

Kolejka VI Borek Stary 21-04-2018 10:00 Błękit Żołynia 0 : 0 Start Borek Stary
  21-04-2018 10:00 Junior Łańcut 0 : 3 Błękit Żołynia
  21-04-2018 10:00 Start Borek Stary 3 : 0 Junior Łańcut
  21-04-2018 10:00 Junior Łańcut 0 : 3 Jawor Krzemienica
  21-04-2018 10:00 Błękit Żołynia 3 : 4 Jawor Krzemienica
  21-04-2018 10:00 Jawor Krzemienica 1 : 2 Start Borek Stary

Kolejka VII Krzemienica 28-04-2018 10:00 Błękit Żołynia 1 : 1 Jawor Krzemienica
  28-04-2018 10:00 Junior Łańcut 2 : 4 Jawor Krzemienica
  28-04-2018 10:00 Jawor Krzemienica 3 : 2 Grunwald Budziwój (OM)
  28-04-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 3 : 1 Błękit Żołynia
  28-04-2018 10:00 Junior Łańcut 2 : 0 Błękit Żołynia
  28-04-2018 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 4 Start Borek Stary
  28-04-2018 10:00 Start Borek Stary 4 : 1 Błękit Żołynia
  28-04-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 2 : 1 Start Borek Stary
  28-04-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 5 : 1 Junior Łańcut
  28-04-2018 10:00 Junior Łańcut 1 : 6 Start Borek Stary

Kolejka VIII Rzeszów 26-05-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 3 : 0 Start Borek Stary
  26-05-2018 10:00 Jawor Krzemienica 1 : 0 Junior Łańcut
  26-05-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 7 : 0 Junior Łańcut
  26-05-2018 10:00 Junior Łańcut 3 : 0 Start Borek Stary
  26-05-2018 10:00 Start Borek Stary 0 : 3 Jawor Krzemienica
  26-05-2018 10:00 Błękit Żołynia 1 : 3 Jawor Krzemienica
  26-05-2018 10:00 Start Borek Stary 0 : 3 Błękit Żołynia
  26-05-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 3 : 0 Start Borek Stary
  26-05-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 3 : 2 Junior Łańcut
  26-05-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 4 : 2 Jawor Krzemienica
  26-05-2018 10:00 Jawor Krzemienica 1 : 2 Grunwald Budziwój (OM)
  26-05-2018 10:00 Błękit Żołynia 2 : 1 Junior Łańcut
  26-05-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 8 : 0 Błękit Żołynia
  26-05-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 1 : 0 Błękit Żołynia

Kolejka IX Łańcut 09-06-2018 10:00 Jawor Krzemienica 1 : 3 Junior Łańcut
  09-06-2018 10:00 Start Borek Stary 3 : 0 Junior Łańcut
  09-06-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 0 : 3 Start Borek Stary
  09-06-2018 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 3 Start Borek Stary
  09-06-2018 10:00 Junior Łańcut 1 : 5 Grunwald Budziwój (OM)
  09-06-2018 10:00 Błękit Żołynia 1 : 1 Jawor Krzemienica
  09-06-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 5 : 1 Błękit Żołynia
  09-06-2018 10:00 Start Borek Stary 3 : 0 Błękit Żołynia
  09-06-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 2 : 0 Jawor Krzemienica
  09-06-2018 10:00 Błękit Żołynia 1 : 0 Junior Łańcut

Kolejka X Żołynia 16-06-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 5 : 1 Junior Łańcut
  16-06-2018 10:00 Start Borek Stary 1 : 1 Junior Łańcut
  16-06-2018 10:00 Błękit Żołynia 2 : 2 Junior Łańcut
  16-06-2018 10:00 Jawor Krzemienica 0 : 4 Start Borek Stary
  16-06-2018 10:00 Błękit Żołynia 2 : 2 Grunwald Budziwój (OM)
  16-06-2018 10:00 Start Borek Stary 3 : 1 Błękit Żołynia
  16-06-2018 10:00 Start Borek Stary 1 : 1 Grunwald Budziwój (OM)
  16-06-2018 10:00 Grunwald Budziwój (OM) 2 : 0 Jawor Krzemienica
  16-06-2018 10:00 Junior Łańcut 0 : 1 Jawor Krzemienica
  16-06-2018 10:00 Jawor Krzemienica 1 : 2 Błękit Żołynia

Orliki Młodsze - następny mecz

Orliki Młodsze - ostatni mecz

Top 5 strzelców orliki młodsze