Get Adobe Flash player
Klasa A - Rzeszów I 2018/2019
Print
Kolejka I 18-08-2018 16:00 Herman Hermanowa 4 : 0 Crasnovia Krasne
  18-08-2018 17:00 Piast Nowa Wieś 2 : 3 Grunwald Budziwój
  19-08-2018 11:00 KS Przybyszówka 1 : 0 Start Borek Stary
  19-08-2018 12:00 Zimowit Rzeszów 1 : 3 Aramix Niebylec
  19-08-2018 12:00 LKS Jasionka 1 : 0 Plantator Nienadówka
  19-08-2018 14:00 Victoria Budy Gł. 2 : 1 Czarni Czudec

Kolejka II 25-08-2018 15:00 Crasnovia Krasne 4 : 2 Piast Nowa Wieś
  25-08-2018 17:00 Czarni Czudec 3 : 1 Herman Hermanowa
  26-08-2018 12:00 LKS Jasionka 0 : 4 Victoria Budy Gł.
  26-08-2018 14:00 Grunwald Budziwój 2 : 1 Zimowit Rzeszów
  26-08-2018 14:30 Start Borek Stary 3 : 6 Iskra Zgłobień
  26-08-2018 17:00 Aramix Niebylec 3 : 1 KS Przybyszówka

Kolejka III 01-09-2018 16:00 Zimowit Rzeszów 0 : 4 Crasnovia Krasne
  01-09-2018 17:00 Piast Nowa Wieś 2 : 1 Czarni Czudec
  02-09-2018 11:00 KS Przybyszówka 1 : 2 Grunwald Budziwój
  02-09-2018 14:00 Victoria Budy Gł. 2 : 1 Plantator Nienadówka
  02-09-2018 15:00 Herman Hermanowa 0 : 3 LKS Jasionka
  02-09-2018 17:00 Iskra Zgłobień 2 : 4 Aramix Niebylec

Kolejka IV 08-09-2018 14:00 Crasnovia Krasne 5 : 1 KS Przybyszówka
  09-09-2018 11:00 Czarni Czudec 5 : 0 Zimowit Rzeszów
  09-09-2018 14:00 Plantator Nienadówka 2 : 2 Start Borek Stary
  09-09-2018 14:00 Victoria Budy Gł. 3 : 0 Herman Hermanowa
  09-09-2018 17:00 LKS Jasionka 2 : 2 Piast Nowa Wieś
  12-09-2018 17:00 Grunwald Budziwój 3 : 2 Iskra Zgłobień

Kolejka V 15-09-2018 16:00 Zimowit Rzeszów 1 : 4 LKS Jasionka
  15-09-2018 16:00 Piast Nowa Wieś 2 : 1 Victoria Budy Gł.
  16-09-2018 11:30 Iskra Zgłobień 1 : 4 Crasnovia Krasne
  16-09-2018 14:30 Start Borek Stary 2 : 3 Aramix Niebylec
  16-09-2018 15:00 Herman Hermanowa 1 : 1 Plantator Nienadówka
  16-09-2018 16:00 KS Przybyszówka 1 : 3 Czarni Czudec

Kolejka VI 22-09-2018 16:00 LKS Jasionka 4 : 0 KS Przybyszówka
  23-09-2018 11:00 Czarni Czudec 5 : 3 Iskra Zgłobień
  23-09-2018 14:00 Herman Hermanowa 0 : 4 Piast Nowa Wieś
  23-09-2018 14:00 Grunwald Budziwój 6 : 1 Start Borek Stary
  23-09-2018 14:00 Victoria Budy Gł. 3 : 2 Zimowit Rzeszów
  23-09-2018 16:00 Plantator Nienadówka 0 : 3 Aramix Niebylec

Kolejka VII 29-09-2018 14:00 Piast Nowa Wieś 0 : 1 Plantator Nienadówka
  29-09-2018 16:30 Iskra Zgłobień 3 : 1 LKS Jasionka
  30-09-2018 11:00 KS Przybyszówka 1 : 3 Victoria Budy Gł.
  30-09-2018 12:00 Zimowit Rzeszów 2 : 3 Herman Hermanowa
  30-09-2018 14:30 Start Borek Stary 2 : 4 Crasnovia Krasne
  30-09-2018 16:30 Aramix Niebylec 2 : 1 Grunwald Budziwój

Kolejka VIII 06-10-2018 14:00 Crasnovia Krasne 1 : 3 Aramix Niebylec
  06-10-2018 15:00 Piast Nowa Wieś 1 : 0 Zimowit Rzeszów
  07-10-2018 11:00 Victoria Budy Gł. 2 : 2 Iskra Zgłobień
  07-10-2018 11:00 Czarni Czudec 3 : 2 Start Borek Stary
  07-10-2018 14:00 Herman Hermanowa 1 : 2 KS Przybyszówka
  07-10-2018 14:00 Plantator Nienadówka 1 : 4 Grunwald Budziwój

Kolejka IX 13-10-2018 15:00 Zimowit Rzeszów 0 : 2 Plantator Nienadówka
  14-10-2018 11:00 KS Przybyszówka 0 : 3 Piast Nowa Wieś
  14-10-2018 11:00 Grunwald Budziwój 1 : 2 Crasnovia Krasne
  14-10-2018 11:30 Iskra Zgłobień 3 : 2 Herman Hermanowa
  14-10-2018 14:00 Aramix Niebylec 5 : 2 Czarni Czudec
  14-10-2018 14:30 Start Borek Stary 4 : 1 LKS Jasionka

Kolejka X 20-10-2018 11:00 Piast Nowa Wieś 1 : 1 Iskra Zgłobień
  20-10-2018 15:00 Zimowit Rzeszów 3 : 1 KS Przybyszówka
  21-10-2018 11:00 Czarni Czudec 1 : 1 Grunwald Budziwój
  21-10-2018 12:00 LKS Jasionka 0 : 4 Aramix Niebylec
  21-10-2018 14:00 Victoria Budy Gł. 0 : 1 Start Borek Stary
  21-10-2018 14:00 Plantator Nienadówka 0 : 3 Crasnovia Krasne

Kolejka XI 27-10-2018 14:00 Crasnovia Krasne 0 : 0 Czarni Czudec
  28-10-2018 11:00 KS Przybyszówka 2 : 0 Plantator Nienadówka
  28-10-2018 11:30 Iskra Zgłobień 1 : 0 Zimowit Rzeszów
  28-10-2018 14:00 Aramix Niebylec 1 : 1 Victoria Budy Gł.
  28-10-2018 14:30 LKS Jasionka 0 : 5 Grunwald Budziwój
  28-10-2018 14:30 Start Borek Stary 4 : 4 Herman Hermanowa

Kolejka XII 03-11-2018 14:00 Piast Nowa Wieś 2 : 1 Start Borek Stary
  03-11-2018 14:00 Plantator Nienadówka 0 : 1 Czarni Czudec
  04-11-2018 11:00 KS Przybyszówka 5 : 2 Iskra Zgłobień
  04-11-2018 12:00 LKS Jasionka 3 : 4 Crasnovia Krasne
  04-11-2018 14:00 Herman Hermanowa 2 : 4 Aramix Niebylec
  04-11-2018 14:00 Victoria Budy Gł. 2 : 1 Grunwald Budziwój

Kolejka XIII 10-11-2018 14:00 Aramix Niebylec 2 : 1 Piast Nowa Wieś
  10-11-2018 14:00 Crasnovia Krasne 6 : 4 Victoria Budy Gł.
  10-11-2018 14:00 Czarni Czudec 1 : 2 LKS Jasionka
  11-11-2018 11:30 Iskra Zgłobień 2 : 1 Plantator Nienadówka
  11-11-2018 14:00 Grunwald Budziwój 3 : 0 Herman Hermanowa
  11-11-2018 14:30 Start Borek Stary 2 : 1 Zimowit Rzeszów

Kolejka XIV 30-03-2019 14:00 Crasnovia Krasne 3 : 1 Herman Hermanowa
  30-03-2019 15:00 Start Borek Stary 3 : 1 KS Przybyszówka
  31-03-2019 11:00 Czarni Czudec 2 : 0 Victoria Budy Gł.
  31-03-2019 14:00 Grunwald Budziwój 2 : 1 Piast Nowa Wieś
  31-03-2019 14:00 Aramix Niebylec 4 : 0 Zimowit Rzeszów
  31-03-2019 16:00 Plantator Nienadówka 3 : 1 LKS Jasionka

Kolejka XV 06-04-2019 16:00 Piast Nowa Wieś 0 : 0 Crasnovia Krasne
  07-04-2019 11:00 KS Przybyszówka 0 : 3 Aramix Niebylec
  07-04-2019 11:00 Zimowit Rzeszów 3 : 0 Grunwald Budziwój
  07-04-2019 11:30 Iskra Zgłobień 2 : 1 Start Borek Stary
  07-04-2019 14:00 Herman Hermanowa 1 : 6 Czarni Czudec
  07-04-2019 14:00 Victoria Budy Gł. 3 : 3 LKS Jasionka

Kolejka XVI 13-04-2019 14:00 Crasnovia Krasne 1 : 0 Zimowit Rzeszów
  14-04-2019 11:00 Czarni Czudec 2 : 2 Piast Nowa Wieś
  14-04-2019 12:00 LKS Jasionka 1 : 0 Herman Hermanowa
  14-04-2019 14:00 Aramix Niebylec 1 : 2 Iskra Zgłobień
  14-04-2019 14:00 Grunwald Budziwój 5 : 0 KS Przybyszówka
  14-04-2019 16:00 Plantator Nienadówka 3 : 1 Victoria Budy Gł.

Kolejka XVII 20-04-2019 11:00 Zimowit Rzeszów 3 : 2 Czarni Czudec
  20-04-2019 11:30 Iskra Zgłobień 1 : 4 Grunwald Budziwój
  20-04-2019 13:15 KS Przybyszówka 1 : 4 Crasnovia Krasne
  20-04-2019 14:00 Start Borek Stary 1 : 3 Plantator Nienadówka
  20-04-2019 14:00 Herman Hermanowa 0 : 4 Victoria Budy Gł.
  20-04-2019 14:00 Piast Nowa Wieś 2 : 1 LKS Jasionka

Kolejka XVIII 27-04-2019 14:00 Crasnovia Krasne 6 : 0 Iskra Zgłobień
  28-04-2019 11:00 Czarni Czudec 2 : 0 KS Przybyszówka
  28-04-2019 12:00 LKS Jasionka 2 : 3 Zimowit Rzeszów
  28-04-2019 14:00 Aramix Niebylec 0 : 3 Start Borek Stary
  28-04-2019 14:00 Victoria Budy Gł. 0 : 1 Piast Nowa Wieś
  28-04-2019 14:00 Plantator Nienadówka 3 : 1 Herman Hermanowa

Kolejka XIX 01-05-2019 11:00 Zimowit Rzeszów 1 : 1 Victoria Budy Gł.
  01-05-2019 11:00 Piast Nowa Wieś 6 : 0 Herman Hermanowa
  01-05-2019 11:00 Iskra Zgłobień 3 : 3 Czarni Czudec
  01-05-2019 11:00 KS Przybyszówka 6 : 1 LKS Jasionka
  01-05-2019 11:00 Start Borek Stary 2 : 2 Grunwald Budziwój
  01-05-2019 14:00 Aramix Niebylec 1 : 0 Plantator Nienadówka

Kolejka XX 04-05-2019 11:00 Crasnovia Krasne 10 : 0 Start Borek Stary
  04-05-2019 17:00 Herman Hermanowa 3 : 3 Zimowit Rzeszów
  05-05-2019 14:00 Victoria Budy Gł. 0 : 3 KS Przybyszówka
  05-05-2019 14:00 Plantator Nienadówka 1 : 0 Piast Nowa Wieś
  05-05-2019 17:00 LKS Jasionka 2 : 2 Iskra Zgłobień

Kolejka XXI 11-05-2019 17:00 Start Borek Stary 1 : 3 Czarni Czudec
  12-05-2019 11:00 KS Przybyszówka 8 : 0 Herman Hermanowa
  12-05-2019 11:00 Zimowit Rzeszów 3 : 2 Piast Nowa Wieś
  12-05-2019 11:00 Grunwald Budziwój 4 : 1 Plantator Nienadówka
  12-05-2019 14:00 Aramix Niebylec 2 : 4 Crasnovia Krasne
  12-05-2019 17:30 Iskra Zgłobień 5 : 1 Victoria Budy Gł.

Kolejka XXII 18-05-2019 15:00 Crasnovia Krasne 3 : 1 Grunwald Budziwój
  18-05-2019 17:00 Herman Hermanowa 5 : 5 Iskra Zgłobień
  18-05-2019 17:00 Piast Nowa Wieś 2 : 1 KS Przybyszówka
  19-05-2019 11:00 Czarni Czudec 1 : 3 Aramix Niebylec
  19-05-2019 14:00 Zimowit Rzeszów 1 : 2 Plantator Nienadówka
  19-05-2019 17:00 LKS Jasionka 0 : 2 Start Borek Stary

Kolejka XXIII 25-05-2019 17:30 Iskra Zgłobień 2 : 1 Piast Nowa Wieś
  26-05-2019 11:00 KS Przybyszówka 7 : 1 Zimowit Rzeszów
  26-05-2019 14:00 Start Borek Stary 3 : 0 Victoria Budy Gł.
  26-05-2019 14:00 Aramix Niebylec 3 : 0 LKS Jasionka
  28-05-2019 18:00 Crasnovia Krasne 1 : 1 Plantator Nienadówka

Kolejka XX 29-05-2019 17:30 Grunwald Budziwój 2 : 3 Aramix Niebylec

Kolejka XXIV 01-06-2019 17:00 Czarni Czudec 0 : 4 Crasnovia Krasne
  01-06-2019 17:00 Zimowit Rzeszów 1 : 5 Iskra Zgłobień
  02-06-2019 14:00 Victoria Budy Gł. 2 : 1 Aramix Niebylec
  02-06-2019 14:00 Herman Hermanowa 2 : 3 Start Borek Stary
  02-06-2019 14:00 Plantator Nienadówka 3 : 0 KS Przybyszówka
  02-06-2019 18:00 Grunwald Budziwój 1 : 2 LKS Jasionka

Kolejka XXV 08-06-2019 16:00 Crasnovia Krasne 6 : 1 LKS Jasionka
  09-06-2019 14:00 Start Borek Stary 1 : 1 Piast Nowa Wieś
  09-06-2019 14:00 Grunwald Budziwój 4 : 3 Victoria Budy Gł.
  09-06-2019 14:00 Aramix Niebylec 1 : 1 Herman Hermanowa
  09-06-2019 16:00 Iskra Zgłobień 1 : 2 KS Przybyszówka
  09-06-2019 17:00 Czarni Czudec 1 : 3 Plantator Nienadówka

Kolejka XXIII 12-06-2019 18:00 Grunwald Budziwój 3 : 1 Czarni Czudec

Kolejka XXVI 13-06-2019 18:30 Zimowit Rzeszów 0 : 4 Start Borek Stary
  14-06-2019 18:00 Herman Hermanowa 1 : 5 Grunwald Budziwój
  15-06-2019 16:00 Victoria Budy Gł. 3 : 3 Crasnovia Krasne
  16-06-2019 11:00 Piast Nowa Wieś 2 : 4 Aramix Niebylec
  16-06-2019 11:00 Plantator Nienadówka 3 : 2 Iskra Zgłobień
  16-06-2019 11:00 LKS Jasionka 1 : 7 Czarni Czudec

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa A

Team
Played Points
1 Crasnovia Krasne 24 58
2 Aramix Niebylec 24 56
3 Grunwald Budziwój 24 47
4 Czarni Czudec 24 37
5 Plantator Nienadówka 24 36
6 Piast Nowa Wieś 24 35
7 Iskra Zgłobień 24 35
8 Victoria Budy Gł. 24 32
9 Start Borek Stary 24 31
10 KS Przybyszówka 24 27
11 LKS Jasionka 24 24
12 Zimowit Rzeszów 24 17
13 Herman Hermanowa 24 11

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Diament Pstrągowa 22 53
2 Grom Mogielnica 22 52
3 Novi Nosówka 22 50
4 Albatros Szufnarowa 22 42
5 Grunwald II Budziwój 22 34
6 KS Godowa 22 34
7 Korona Dobrzechów 23 30
8 Huragan Kozłówek 23 27
9 Start Lubenia 22 25
10 Grunwald Połomia 22 24
11 Sokół Grodzisko 22 23
12 Płomyk Lutoryż 22 19
13 Orły Pstrągówka 22 3