Get Adobe Flash player

GRUNWALD BUDZIWÓJ - ŚWILCZANKA ŚWILCZA 3:1 (1:1)

Bramki: Malak (4), Nieckarz (82, 90) - Nowak (7)

------------------------------

GRUNWALD: Ślączka - Fogt, Mendoń, Pawlik (65. Bryndal), Tracz (79. Nieckarz), Pietnoczka, Grzegorzek (65. Korbecki), Kalandyk, Woźniak (76. Członka), Malak (90. Hendzel), Michalski (73. Kuśnierz)

ŚWILCZANKA: Niziołek - Grabowski, Laskowski (60. Pyrcz), Furman (60. Bartnik), Lubas, Osetkowski, Nowak, Kornaga, Depa, Trzeciak (46. Pacyna), Czyż

------------------------------

Żółte kartki: Grzegorzek - Depa

Czerwone kartki: -

------------------------------

Widzów: 50

Drugie zwycięstwo na wiosnę odnieśli zawodnicy Grunwaldu! Tym razem w roli gospodarza na bocznym boisku Stadionu Miejskiego ograli Świlczankę Świlcza! Początek meczu ułożył się wyśmienicie. Już w 4. minucie sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Malak i umieścił piłkę w siatce! Radość nie trwała jednak długo. Błąd przy wyprowadzaniu piłki popełniła obrona i Nowak z łatwością pokonał Ślączkę. Gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce, ale nie potrafili znaleźć drogi do bramki Niziołka. Po zmianie stron podopieczni Macieja Rusina nacierali coraz bardziej, obrona Świlczanki radziła sobie do 82. minuty. Wtedy ładną akcję dwójkową akcję przeprowadzili Korbecki-Nieckarz i ten drugi pewnie umieścił piłkę w siatce. Już w doliczonym czasie gry ponownie na listę strzelców wpisał się Nieckarz, tym razem pokonał Niziołka pięknym strzałem z dystansu. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież