Get Adobe Flash player

GRUNWALD BUDZIWÓJ - GROM MOGIELNICA 4:1 (3:1)

Bramki: Michalski (2), Mendoń (16 - karny), Woźniak (25), Pietnoczka (90 - karny) - Barczak (4 - karny)

------------------------------

GRUNWALD: Ślączka - Kuśnierz (63. Bomba), Fogt (85. Tracz), Mendoń, Pawlik (53. Grzegorzek), Pietnoczka, Kalandyk (78. Hendzel), Woźniak (63. Nieckarz), Członka (88. Fornal), Malak, Michalski

GROM: Jodłowski - Nalepa, Sitek, Kocurek, Błażej (46. Marczydło), Wilk (88. Pokrywka), Barczak, Grzebyk, Powierża, Nawrot, Kurc

Żółte kartki: Woźniak, Grzegorzek - Nawrot, Powierża, Kocurek (x2)

Czerwona kartka: Kocurek (konsekwencja dwóch żółtych)

Widzów: 70

W niedzielne popołudnie z pierwszego zwycięstwa w obecnej rundzie cieszyć się mogli zawodnicy Grunwaldu Budziwój, którzy ograli Grom z Mogielnicy 4:1. Pierwsza faza meczu obfitowała w dużo emocji. Już w 2. minucie główkową akcję Malak-Michalski strzałem zakończył ten drugi pakując futbolówkę do siatki Jodłowskiego. Dwie minuty później dosyć pechowo piłka w naszym polu karnym trafiła w rękę Kalandyka i sędzia wskazał na wapno, a rzut karny na gola zamienił Barczak. W 16. minucie spotkania arbiter po raz drugi wskazał na jedenasty metr. Tym razem faulowany był Mateusz Członka, a Jodłowskiego po strzale z karnego pokonał Mendoń. Nie minęło dziesięć minut, a było już 3:1. W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Woźniak i pewnym uderzeniem podwyższył prowadzenie. Jeszcze w pierwszej połowie Grom był bliski zdobycia drugiego gola, ale Pawlik wybił piłkę z linii bramkowej. Po zmianie stron Grunwald grał konsekwentnie i po za stałymi fragmentami nic poważnego nie groziło bramce Ślączki. Wynik już w doliczonym czasie gry po faulu na Nieckarzu w polu karnym z jedenastu metrów ustalił Pietnoczka.