Get Adobe Flash player
Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych 2017/2018 Trampkarz Młodszy
Print
Kolejka I 07-09-2017 17:30 Jedność Niechobrz 8 : 2 KS Zaczernie
  09-09-2017 10:00 Herman Hermanowa 0 : 1 Iskra Jawornik Polski
  09-09-2017 13:00 Junak Słocina 0 : 4 Stal II Rzeszów
  09-09-2017 13:30 Głogovia Głogów Młp. 0 : 3 Grunwald Budziwój (T)

Kolejka II 16-09-2017 09:30 Grunwald Budziwój (T) 6 : 2 KS Zaczernie
  16-09-2017 11:00 Głogovia Głogów Młp. 3 : 0 Herman Hermanowa
  16-09-2017 11:00 Stal II Rzeszów 12 : 0 Jedność Niechobrz
  16-09-2017 11:00 Iskra Jawornik Polski 0 : 6 Junak Słocina

Kolejka III 23-09-2017 11:00 Jedność Niechobrz 3 : 1 Iskra Jawornik Polski
  23-09-2017 11:00 Herman Hermanowa 2 : 3 Grunwald Budziwój (T)
  23-09-2017 11:00 Junak Słocina 3 : 0 Głogovia Głogów Młp.
  23-09-2017 14:00 KS Zaczernie 0 : 20 Stal II Rzeszów

Kolejka IV 30-09-2017 09:30 Grunwald Budziwój (T) 0 : 12 Stal II Rzeszów
  30-09-2017 11:00 Herman Hermanowa 0 : 3 Junak Słocina
  30-09-2017 11:00 Głogovia Głogów Młp. 0 : 6 Jedność Niechobrz
  30-09-2017 11:00 Iskra Jawornik Polski 3 : 1 KS Zaczernie

Kolejka V 07-10-2017 10:00 Junak Słocina 2 : 1 Grunwald Budziwój (T)
  07-10-2017 11:00 Stal II Rzeszów 18 : 0 Iskra Jawornik Polski
  07-10-2017 11:00 Jedność Niechobrz 3 : 0 Herman Hermanowa
  07-10-2017 14:00 KS Zaczernie 0 : 10 Głogovia Głogów Młp.

Kolejka VI 14-10-2017 11:00 Grunwald Budziwój (T) 4 : 0 Iskra Jawornik Polski
  14-10-2017 11:00 Junak Słocina 3 : 0 Jedność Niechobrz
  14-10-2017 13:30 Głogovia Głogów Młp. 0 : 9 Stal II Rzeszów
  14-10-2017 14:30 Herman Hermanowa 3 : 0 KS Zaczernie

Kolejka VII 21-10-2017 10:00 Herman Hermanowa 1 : 13 Stal II Rzeszów
  21-10-2017 11:00 Jedność Niechobrz 3 : 3 Grunwald Budziwój (T)
  21-10-2017 11:00 Iskra Jawornik Polski 2 : 0 Głogovia Głogów Młp.
  21-10-2017 14:00 KS Zaczernie 1 : 3 Junak Słocina

Kolejka VIII 28-04-2018 13:00 KS Zaczernie 0 : 6 Jedność Niechobrz
  28-04-2018 13:00 Stal II Rzeszów 1 : 1 Junak Słocina
  28-04-2018 13:00 Iskra Jawornik Polski 2 : 2 Herman Hermanowa

Kolejka IX 05-05-2018 11:00 Herman Hermanowa 5 : 1 Głogovia Głogów Młp.
  05-05-2018 13:00 Junak Słocina 6 : 0 Iskra Jawornik Polski
  05-05-2018 13:00 Jedność Niechobrz 0 : 8 Stal II Rzeszów
  05-05-2018 13:00 KS Zaczernie 1 : 13 Grunwald Budziwój (T)

Kolejka X 12-05-2018 09:00 Grunwald Budziwój (T) 6 : 3 Herman Hermanowa
  12-05-2018 13:00 Stal II Rzeszów 18 : 0 KS Zaczernie
  12-05-2018 13:00 Iskra Jawornik Polski 3 : 3 Jedność Niechobrz
  12-05-2018 13:00 Głogovia Głogów Młp. 1 : 2 Junak Słocina

Kolejka XI 19-05-2018 13:00 Jedność Niechobrz 1 : 8 Głogovia Głogów Młp.
  19-05-2018 13:00 Junak Słocina 6 : 0 Herman Hermanowa
  19-05-2018 13:00 KS Zaczernie 1 : 7 Iskra Jawornik Polski
  19-05-2018 13:30 Stal II Rzeszów 6 : 0 Grunwald Budziwój (T)

Kolejka VIII 22-05-2018 18:00 Grunwald Budziwój (T) - : - Głogovia Głogów Młp.

Kolejka XII 26-05-2018 09:00 Grunwald Budziwój (T) - : - Junak Słocina
  26-05-2018 11:00 Herman Hermanowa - : - Jedność Niechobrz
  26-05-2018 13:00 Głogovia Głogów Młp. - : - KS Zaczernie
  26-05-2018 13:00 Iskra Jawornik Polski - : - Stal II Rzeszów

Kolejka XIII 02-06-2018 13:00 Iskra Jawornik Polski - : - Grunwald Budziwój (T)
  02-06-2018 13:00 Stal II Rzeszów - : - Głogovia Głogów Młp.
  02-06-2018 13:00 Jedność Niechobrz - : - Junak Słocina
  02-06-2018 13:00 KS Zaczernie - : - Herman Hermanowa

Kolejka XIV 09-06-2018 09:00 Grunwald Budziwój (T) - : - Jedność Niechobrz
  09-06-2018 11:00 Junak Słocina - : - KS Zaczernie
  09-06-2018 13:00 Stal II Rzeszów - : - Herman Hermanowa
  09-06-2018 13:00 Głogovia Głogów Młp. - : - Iskra Jawornik Polski

Trampkarze - ostatni mecz

Trampkarze - następny mecz