Get Adobe Flash player
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych 2017/2018 Junior Młodszy
Print
Kolejka I 19-08-2017 11:00 Stal Łańcut 0 : 3 Plantator Nienadówka
  19-08-2017 11:00 Wisłok Wiśniowa 2 : 3 Aramix Niebylec
  19-08-2017 11:00 Grodziszczanka 2 : 5 Unia Korniaktów Północny
  19-08-2017 11:00 Jawor Krzemienica 1 : 5 Grunwald Budziwój (JM)

Kolejka II 26-08-2017 11:00 Głogovia Głogów Młp. 0 : 2 Wisłok Wiśniowa
  26-08-2017 13:00 KS Przybyszówka 2 : 3 Aramix Niebylec
  26-08-2017 13:30 Brzeg Białobrzegi 3 : 2 Grodziszczanka
  26-08-2017 15:00 Plantator Nienadówka 2 : 2 Jawor Krzemienica
  26-08-2017 17:00 Unia Korniaktów Północny 3 : 1 Bratek Bratkowice
  27-08-2017 12:00 Orły Rzeszów 2 : 1 Stal Łańcut

Kolejka III 29-08-2017 12:30 Aramix Niebylec 3 : 0 Głogovia Głogów Młp.
  29-08-2017 14:00 Stal Łańcut 0 : 0 KS Przybyszówka
  29-08-2017 16:00 Jawor Krzemienica 1 : 1 Orły Rzeszów
  29-08-2017 16:00 Bratek Bratkowice 2 : 1 Brzeg Białobrzegi
  29-08-2017 18:00 Wisłok Wiśniowa 9 : 1 Unia Korniaktów Północny
  29-08-2017 18:30 Grodziszczanka 0 : 8 Grunwald Budziwój (JM)

Kolejka IV 02-09-2017 11:00 Stal Łańcut 0 : 0 Jawor Krzemienica
  02-09-2017 11:00 Unia Korniaktów Północny 0 : 9 Aramix Niebylec
  02-09-2017 11:00 Brzeg Białobrzegi 1 : 9 Wisłok Wiśniowa
  02-09-2017 13:00 KS Przybyszówka 2 : 0 Głogovia Głogów Młp.
  02-09-2017 15:30 Grunwald Budziwój (JM) 10 : 1 Bratek Bratkowice
  02-09-2017 16:00 Plantator Nienadówka 2 : 5 Grodziszczanka

Kolejka I 06-09-2017 17:00 Bratek Bratkowice 1 : 1 Głogovia Głogów Młp.

Kolejka V 09-09-2017 11:00 Bratek Bratkowice 4 : 2 Plantator Nienadówka
  09-09-2017 11:00 Wisłok Wiśniowa 4 : 6 Grunwald Budziwój (JM)
  09-09-2017 11:00 Jawor Krzemienica 2 : 1 KS Przybyszówka
  09-09-2017 11:30 Głogovia Głogów Młp. 0 : 0 Unia Korniaktów Północny
  09-09-2017 12:30 Aramix Niebylec 8 : 0 Brzeg Białobrzegi
  09-09-2017 13:00 Grodziszczanka 1 : 5 Orły Rzeszów

Kolejka VI 16-09-2017 10:00 Orły Rzeszów 3 : 3 Bratek Bratkowice
  16-09-2017 13:00 KS Przybyszówka 3 : 0 Unia Korniaktów Północny
  16-09-2017 13:00 Brzeg Białobrzegi 4 : 4 Głogovia Głogów Młp.
  16-09-2017 13:00 Grodziszczanka 0 : 5 Stal Łańcut
  16-09-2017 15:30 Grunwald Budziwój (JM) 0 : 4 Aramix Niebylec
  16-09-2017 16:00 Plantator Nienadówka 5 : 5 Wisłok Wiśniowa

Kolejka VII 23-09-2017 11:00 Wisłok Wiśniowa 2 : 3 Orły Rzeszów
  23-09-2017 11:00 Stal Łańcut 1 : 2 Bratek Bratkowice
  23-09-2017 12:30 Aramix Niebylec 3 : 0 Plantator Nienadówka
  23-09-2017 14:00 Unia Korniaktów Północny 1 : 1 Brzeg Białobrzegi
  28-09-2017 16:00 Głogovia Głogów Młp. 0 : 9 Grunwald Budziwój (JM)

Kolejka VIII 30-09-2017 11:00 Stal Łańcut 0 : 1 Wisłok Wiśniowa
  30-09-2017 11:00 Jawor Krzemienica 1 : 0 Bratek Bratkowice
  30-09-2017 13:00 Orły Rzeszów 0 : 4 Aramix Niebylec
  30-09-2017 15:30 KS Przybyszówka 8 : 1 Brzeg Białobrzegi
  30-09-2017 15:30 Grunwald Budziwój (JM) 3 : 0 Unia Korniaktów Północny
  30-09-2017 16:00 Plantator Nienadówka 3 : 0 Głogovia Głogów Młp.

Kolejka IX 07-10-2017 10:00 Brzeg Białobrzegi - : - Grunwald Budziwój (JM)
  07-10-2017 11:00 Głogovia Głogów Młp. - : - Orły Rzeszów
  07-10-2017 11:00 Wisłok Wiśniowa - : - Jawor Krzemienica
  07-10-2017 12:30 Aramix Niebylec - : - Stal Łańcut
  07-10-2017 13:00 Grodziszczanka - : - KS Przybyszówka
  07-10-2017 16:00 Unia Korniaktów Północny - : - Plantator Nienadówka

Kolejka I 11-10-2017 19:00 Orły Rzeszów - : - KS Przybyszówka

Kolejka X 14-10-2017 11:00 Jawor Krzemienica 1 : 4 Aramix Niebylec
  14-10-2017 11:00 Stal Łańcut 0 : 4 Głogovia Głogów Młp.
  14-10-2017 13:00 Grodziszczanka 5 : 1 Bratek Bratkowice
  14-10-2017 15:00 Plantator Nienadówka 5 : 1 Brzeg Białobrzegi
  14-10-2017 16:00 KS Przybyszówka 4 : 0 Grunwald Budziwój (JM)
  14-10-2017 16:00 Orły Rzeszów 3 : 2 Unia Korniaktów Północny

Kolejka XI 21-10-2017 10:00 Brzeg Białobrzegi 2 : 5 Orły Rzeszów
  21-10-2017 11:00 Bratek Bratkowice 1 : 1 KS Przybyszówka
  21-10-2017 11:00 Wisłok Wiśniowa - : - Grodziszczanka
  21-10-2017 11:00 Głogovia Głogów Młp. 1 : 2 Jawor Krzemienica
  21-10-2017 14:00 Unia Korniaktów Północny 0 : 1 Stal Łańcut
  25-10-2017 16:00 Grunwald Budziwój (JM) - : - Plantator Nienadówka

Kolejka XII 28-10-2017 11:00 Bratek Bratkowice - : - Wisłok Wiśniowa
  28-10-2017 11:00 Stal Łańcut - : - Brzeg Białobrzegi
  28-10-2017 11:00 Jawor Krzemienica - : - Unia Korniaktów Północny
  28-10-2017 13:00 KS Przybyszówka - : - Plantator Nienadówka
  28-10-2017 13:00 Grodziszczanka - : - Aramix Niebylec
  29-10-2017 12:00 Orły Rzeszów - : - Grunwald Budziwój (JM)

Kolejka XIII 04-11-2017 11:00 Brzeg Białobrzegi - : - Jawor Krzemienica
  04-11-2017 11:00 Wisłok Wiśniowa - : - KS Przybyszówka
  04-11-2017 11:00 Głogovia Głogów Młp. - : - Grodziszczanka
  04-11-2017 12:30 Aramix Niebylec - : - Bratek Bratkowice
  04-11-2017 14:00 Plantator Nienadówka - : - Orły Rzeszów
  04-11-2017 15:30 Grunwald Budziwój (JM) - : - Stal Łańcut

Kolejka VII 11-11-2017 14:00 Grodziszczanka - : - Jawor Krzemienica

Juniorzy Młodsi - ostatni mecz

Juniorzy Młodsi - następny mecz

Top 5 strzelców juniorzy młodsi