Get Adobe Flash player
Klasa B - Rzeszów II - Strzyżów 2018/2019
Print
Kolejka I 19-08-2018 11:00 Grom Mogielnica 6 : 1 Huragan Kozłówek
  19-08-2018 11:00 Grunwald II Budziwój 5 : 0 Orły Pstrągówka
  19-08-2018 11:00 Albatros Szufnarowa 5 : 3 KS Godowa
  19-08-2018 11:00 Start Lubenia 1 : 1 Diament Pstrągowa
  19-08-2018 11:30 Korona Dobrzechów 1 : 0 Sokół Grodzisko
  19-08-2018 14:00 Płomyk Lutoryż 0 : 3 Novi Nosówka

Kolejka II 26-08-2018 11:00 Albatros Szufnarowa 14 : 0 Orły Pstrągówka
  26-08-2018 11:00 Diament Pstrągowa 3 : 2 Korona Dobrzechów
  26-08-2018 11:30 Novi Nosówka 6 : 1 Start Lubenia
  26-08-2018 11:30 Grom Mogielnica 3 : 0 Płomyk Lutoryż
  26-08-2018 12:00 Sokół Grodzisko 0 : 3 Grunwald Połomia
  26-08-2018 14:00 Huragan Kozłówek 4 : 0 KS Godowa

Kolejka III 02-09-2018 11:00 Start Lubenia 3 : 2 Grom Mogielnica
  02-09-2018 11:30 KS Godowa 6 : 0 Orły Pstrągówka
  02-09-2018 11:30 Korona Dobrzechów 2 : 2 Novi Nosówka
  02-09-2018 14:00 Grunwald Połomia 0 : 5 Diament Pstrągowa
  02-09-2018 14:00 Grunwald II Budziwój 3 : 1 Sokół Grodzisko
  02-09-2018 14:00 Płomyk Lutoryż 3 : 0 Huragan Kozłówek

Kolejka IV 09-09-2018 11:00 Diament Pstrągowa 3 : 1 Grunwald II Budziwój
  09-09-2018 11:30 Novi Nosówka 10 : 1 Grunwald Połomia
  09-09-2018 11:30 Grom Mogielnica 5 : 4 Korona Dobrzechów
  09-09-2018 12:00 Sokół Grodzisko 0 : 7 Albatros Szufnarowa
  09-09-2018 14:00 Huragan Kozłówek 9 : 0 Orły Pstrągówka
  09-09-2018 14:00 Płomyk Lutoryż 1 : 0 Start Lubenia

Kolejka V 16-09-2018 11:00 Start Lubenia 2 : 6 Huragan Kozłówek
  16-09-2018 11:30 Korona Dobrzechów 4 : 3 Płomyk Lutoryż
  16-09-2018 11:30 KS Godowa 3 : 1 Sokół Grodzisko
  16-09-2018 14:00 Albatros Szufnarowa 3 : 2 Diament Pstrągowa
  16-09-2018 14:00 Grunwald Połomia 0 : 2 Grom Mogielnica
  16-09-2018 14:00 Grunwald II Budziwój 0 : 2 Novi Nosówka

Kolejka VI 23-09-2018 11:00 Diament Pstrągowa 4 : 3 KS Godowa
  23-09-2018 11:30 Grom Mogielnica 4 : 0 Grunwald II Budziwój
  23-09-2018 12:00 Sokół Grodzisko 7 : 1 Orły Pstrągówka
  23-09-2018 14:00 Start Lubenia 3 : 1 Korona Dobrzechów
  23-09-2018 14:00 Novi Nosówka 3 : 0 Albatros Szufnarowa
  23-09-2018 14:00 Płomyk Lutoryż 1 : 1 Grunwald Połomia

Kolejka VII 30-09-2018 11:00 Diament Pstrągowa 12 : 1 Orły Pstrągówka
  30-09-2018 11:30 KS Godowa 0 : 6 Novi Nosówka
  30-09-2018 11:30 Korona Dobrzechów 4 : 4 Huragan Kozłówek
  30-09-2018 14:00 Grunwald II Budziwój 1 : 4 Płomyk Lutoryż
  30-09-2018 14:00 Albatros Szufnarowa 0 : 2 Grom Mogielnica
  30-09-2018 14:00 Grunwald Połomia 2 : 1 Start Lubenia

Kolejka VIII 07-10-2018 11:00 Start Lubenia 1 : 4 Grunwald II Budziwój
  07-10-2018 11:30 Grom Mogielnica 3 : 0 KS Godowa
  07-10-2018 11:30 Korona Dobrzechów 0 : 2 Grunwald Połomia
  07-10-2018 11:30 Novi Nosówka 0 : 11 Orły Pstrągówka
  07-10-2018 14:00 Huragan Kozłówek 3 : 0 Sokół Grodzisko
  07-10-2018 14:00 Płomyk Lutoryż 2 : 4 Albatros Szufnarowa

Kolejka IX 14-10-2018 11:00 Albatros Szufnarowa 3 : 0 Start Lubenia
  14-10-2018 11:30 KS Godowa 2 : 2 Płomyk Lutoryż
  14-10-2018 11:30 Grom Mogielnica 4 : 0 Orły Pstrągówka
  14-10-2018 12:00 Sokół Grodzisko 3 : 1 Diament Pstrągowa
  14-10-2018 14:00 Grunwald II Budziwój 0 : 3 Korona Dobrzechów
  14-10-2018 14:00 Grunwald Połomia 3 : 2 Huragan Kozłówek

Kolejka X 21-10-2018 11:00 Start Lubenia 3 : 3 KS Godowa
  21-10-2018 11:30 Korona Dobrzechów 0 : 4 Albatros Szufnarowa
  21-10-2018 11:30 Novi Nosówka 11 : 0 Sokół Grodzisko
  21-10-2018 14:00 Huragan Kozłówek 4 : 4 Diament Pstrągowa
  21-10-2018 14:00 Grunwald Połomia 1 : 2 Grunwald II Budziwój
  21-10-2018 14:00 Płomyk Lutoryż 10 : 0 Orły Pstrągówka

Kolejka XI 28-10-2018 11:00 Diament Pstrągowa 1 : 2 Novi Nosówka
  28-10-2018 11:00 Albatros Szufnarowa 1 : 1 Grunwald Połomia
  28-10-2018 11:00 Start Lubenia 9 : 1 Orły Pstrągówka
  28-10-2018 11:30 KS Godowa 0 : 0 Korona Dobrzechów
  28-10-2018 12:00 Sokół Grodzisko 4 : 1 Grom Mogielnica
  28-10-2018 14:00 Grunwald II Budziwój 3 : 4 Huragan Kozłówek

Kolejka XII 04-11-2018 11:30 Korona Dobrzechów 8 : 2 Orły Pstrągówka
  04-11-2018 11:30 Grom Mogielnica 2 : 3 Diament Pstrągowa
  04-11-2018 14:00 Płomyk Lutoryż 1 : 1 Sokół Grodzisko
  04-11-2018 14:00 Grunwald II Budziwój 1 : 2 Albatros Szufnarowa
  04-11-2018 14:00 Huragan Kozłówek 0 : 3 Novi Nosówka
  04-11-2018 14:00 Grunwald Połomia 6 : 0 KS Godowa

Kolejka XIII 11-11-2018 11:00 Diament Pstrągowa 10 : 1 Płomyk Lutoryż
  11-11-2018 11:00 Albatros Szufnarowa 3 : 3 Huragan Kozłówek
  11-11-2018 11:30 Novi Nosówka 0 : 2 Grom Mogielnica
  11-11-2018 11:30 KS Godowa 3 : 0 Grunwald II Budziwój
  11-11-2018 12:00 Sokół Grodzisko 2 : 2 Start Lubenia
  11-11-2018 14:00 Grunwald Połomia 10 : 0 Orły Pstrągówka

Kolejka XIV 30-03-2019 16:00 Huragan Kozłówek 1 : 4 Grom Mogielnica
  31-03-2019 11:00 Orły Pstrągówka 1 : 7 Grunwald II Budziwój
  31-03-2019 11:00 Novi Nosówka 3 : 0 Płomyk Lutoryż
  31-03-2019 11:00 Diament Pstrągowa 5 : 1 Start Lubenia
  31-03-2019 12:00 Sokół Grodzisko 2 : 3 Korona Dobrzechów
  31-03-2019 14:30 KS Godowa 3 : 1 Albatros Szufnarowa

Kolejka XV 07-04-2019 11:00 Start Lubenia 1 : 4 Novi Nosówka
  07-04-2019 11:00 Orły Pstrągówka 2 : 6 Albatros Szufnarowa
  07-04-2019 11:30 Korona Dobrzechów 0 : 7 Diament Pstrągowa
  07-04-2019 11:30 KS Godowa 3 : 2 Huragan Kozłówek
  07-04-2019 14:00 Płomyk Lutoryż 0 : 1 Grom Mogielnica
  07-04-2019 14:00 Grunwald Połomia 0 : 3 Sokół Grodzisko

Kolejka XVI 14-04-2019 11:00 Diament Pstrągowa 3 : 0 Grunwald Połomia
  14-04-2019 11:00 Novi Nosówka 5 : 1 Korona Dobrzechów
  14-04-2019 11:00 Orły Pstrągówka 1 : 2 KS Godowa
  14-04-2019 12:00 Sokół Grodzisko 1 : 3 Grunwald II Budziwój
  14-04-2019 12:30 Grom Mogielnica 4 : 1 Start Lubenia
  14-04-2019 14:00 Huragan Kozłówek 4 : 2 Płomyk Lutoryż

Kolejka XVII 20-04-2019 11:00 Start Lubenia 1 : 1 Płomyk Lutoryż
  20-04-2019 11:00 Grunwald Połomia 0 : 2 Novi Nosówka
  20-04-2019 11:00 Orły Pstrągówka 2 : 5 Huragan Kozłówek
  20-04-2019 11:30 Korona Dobrzechów 0 : 2 Grom Mogielnica
  20-04-2019 11:30 Albatros Szufnarowa 4 : 1 Sokół Grodzisko
  20-04-2019 14:00 Grunwald II Budziwój 2 : 4 Diament Pstrągowa

Kolejka XVIII 28-04-2019 11:00 Novi Nosówka 2 : 3 Grunwald II Budziwój
  28-04-2019 11:30 Grom Mogielnica 4 : 0 Grunwald Połomia
  28-04-2019 12:00 Sokół Grodzisko 1 : 0 KS Godowa
  28-04-2019 14:00 Płomyk Lutoryż 2 : 5 Korona Dobrzechów
  28-04-2019 14:00 Huragan Kozłówek 2 : 4 Start Lubenia
  28-04-2019 17:00 Diament Pstrągowa 5 : 1 Albatros Szufnarowa

Kolejka XIX 01-05-2019 11:00 Orły Pstrągówka - : - Sokół Grodzisko
  01-05-2019 11:00 Albatros Szufnarowa - : - Novi Nosówka
  01-05-2019 11:30 Korona Dobrzechów - : - Start Lubenia
  01-05-2019 14:00 KS Godowa - : - Diament Pstrągowa
  01-05-2019 14:00 Grunwald II Budziwój - : - Grom Mogielnica
  01-05-2019 14:00 Grunwald Połomia - : - Płomyk Lutoryż

Kolejka XX 05-05-2019 11:00 Start Lubenia 7 : 2 Grunwald Połomia
  05-05-2019 11:00 Novi Nosówka 5 : 5 KS Godowa
  05-05-2019 11:00 Orły Pstrągówka 1 : 13 Diament Pstrągowa
  05-05-2019 14:00 Huragan Kozłówek 3 : 2 Korona Dobrzechów
  05-05-2019 14:00 Płomyk Lutoryż 0 : 4 Grunwald II Budziwój
  05-05-2019 15:00 Grom Mogielnica 0 : 0 Albatros Szufnarowa

Kolejka XXI 12-05-2019 11:00 Albatros Szufnarowa 5 : 0 Płomyk Lutoryż
  12-05-2019 11:00 Orły Pstrągówka 0 : 7 Novi Nosówka
  12-05-2019 11:30 KS Godowa 2 : 3 Grom Mogielnica
  12-05-2019 12:00 Sokół Grodzisko 3 : 0 Huragan Kozłówek
  12-05-2019 14:00 Grunwald II Budziwój 1 : 0 Start Lubenia
  12-05-2019 14:00 Grunwald Połomia 0 : 4 Korona Dobrzechów

Kolejka XXII 19-05-2019 11:00 Huragan Kozłówek 0 : 4 Grunwald Połomia
  19-05-2019 11:00 Diament Pstrągowa 6 : 0 Sokół Grodzisko
  19-05-2019 11:00 Korona Dobrzechów 3 : 2 Grunwald II Budziwój
  19-05-2019 11:00 Start Lubenia 2 : 1 Albatros Szufnarowa
  19-05-2019 11:00 Orły Pstrągówka 0 : 11 Grom Mogielnica
  19-05-2019 11:00 Płomyk Lutoryż 0 : 1 KS Godowa

Kolejka XXIII 26-05-2019 11:00 KS Godowa 1 : 0 Start Lubenia
  26-05-2019 11:00 Diament Pstrągowa 6 : 0 Huragan Kozłówek
  26-05-2019 11:00 Albatros Szufnarowa 4 : 1 Korona Dobrzechów
  26-05-2019 11:00 Sokół Grodzisko 0 : 1 Novi Nosówka
  26-05-2019 11:00 Grunwald II Budziwój 3 : 3 Grunwald Połomia
  26-05-2019 11:00 Orły Pstrągówka 1 : 3 Płomyk Lutoryż

Kolejka XXIV 02-06-2019 11:00 Huragan Kozłówek 2 : 5 Grunwald II Budziwój
  02-06-2019 11:00 Novi Nosówka 1 : 2 Diament Pstrągowa
  02-06-2019 11:00 Grunwald Połomia 0 : 9 Albatros Szufnarowa
  02-06-2019 11:00 Korona Dobrzechów 2 : 3 KS Godowa
  02-06-2019 11:00 Orły Pstrągówka 1 : 12 Start Lubenia
  02-06-2019 11:00 Grom Mogielnica 3 : 1 Sokół Grodzisko

Kolejka XXV 09-06-2019 11:00 Orły Pstrągówka 0 : 13 Korona Dobrzechów
  09-06-2019 11:00 Novi Nosówka 4 : 2 Huragan Kozłówek
  09-06-2019 11:00 KS Godowa 5 : 1 Grunwald Połomia
  09-06-2019 11:00 Diament Pstrągowa 5 : 3 Grom Mogielnica
  09-06-2019 11:00 Albatros Szufnarowa 2 : 3 Grunwald II Budziwój
  09-06-2019 11:00 Sokół Grodzisko 3 : 2 Płomyk Lutoryż

Kolejka XXVI 16-06-2019 14:00 Huragan Kozłówek - : - Albatros Szufnarowa
  16-06-2019 14:00 Grom Mogielnica - : - Novi Nosówka
  16-06-2019 14:00 Grunwald II Budziwój - : - KS Godowa
  16-06-2019 14:00 Start Lubenia - : - Sokół Grodzisko
  16-06-2019 14:00 Orły Pstrągówka - : - Grunwald Połomia
  16-06-2019 14:00 Płomyk Lutoryż - : - Diament Pstrągowa