Get Adobe Flash player
Wod-Kris       MT Host       EURO-TRANS       med-partner       Elektronarzędzia Vander       Stanbest       full car       Pracownia M103       GC Energy       Rzeszów - stolica innowacji       car rental       LT System      

Przedostatni A-klasowy weekend w tym roku za nami! Na koniec rundy jesiennej wiatr w żagle złapał Piast z Nowej Wsi. Po porażce z Grunwaldem Budziwój (XII kolejka - 0:5) zawodnicy Piasta wzięli się mocno do roboty i wygrali dwa kolejne mecze, tym samym zwiększając swój dorobek punktowy z dwóch do ośmiu oczek! Szósty remis w ósmym spotkaniu na własnym boisku zanotował...

...Wisłok Strzyżów.

 

ŁKS ŁUKAWIEC - PLANTATOR NIENADÓWKA 0:2 (0:1)

Dawid Baran (3, 89)

W 80. minucie czerwoną kartką (dwa żółte napomnienia) ukarany został Marcin Ożóg (Plantator Nienadówka)

W 90. minucie czerwoną kartką (dwa żółte napomnienia) ukarany został Kacper Karnat (Plantator Nienadówka)

DIAMENT PSTRĄGOWA - KORONA II RZESZÓW 4:3 (3:1)

Marcin Wiater (36), Sebastian Złotek (39), Konrad Bieda (44), Przemysław Iwan (75) - Ramil Yevtushevski (10), Kacper Niezabitowski (67, 68)

GRUNWALD BUDZIWÓJ - VICTORIA BUDY GŁOGOWSKIE 2:1 (1:0)

Maciej Jajko (45), Jakub Woźniak (87) - Michał Draus (90)

CZARNI CZUDEC - GROM MOGIELNICA 3:1 (1:1)

Tomasz Pietrasiewicz (11, 76, 83) - Dawid Bobowski (38)

ISKRA ZGŁOBIEŃ - PIAST NOWA WIEŚ 3:5 (2:3)

Michał Bać (3, 45), Michał Ostrowski (90) - Bartosz Wiśniewski (16, 26, 37), Bartosz Lachtara (51), Sławomir Sendecki (68 - samobójcza)

W 74. minucie czerwoną kartką (dwa żółte napomnienia) ukarany został Sławomir Sendecki (Iskra Zgłobień)

TRZCIANKA TRZCIANA - START BOREK STARY 2:0 (0:0)

Mateusz Duchań (54), Paweł Kozdęba (88)

W 87. minucie czerwoną kartką ukarany został Hubert Kuca (Start Borek Stary)

WISŁOK STRZYŻÓW - LKS TRZEBOWNISKO 1:1 (0:0)

Krystian Wilusz (81) - Karol Cyrek (51)

Po meczu czerwoną kartką ukarany został Piotr Kloc (LKS Trzebownisko)

 

Bramek strzelonych:  28 (15 gospodarze - 13 goście)

Bramek strzelonych (I połowa): 13 (7 gospodarz - 6 goście)

Bramek strzelonych (II połowa): 15 (8 gospodarze - 7 goście)

Zwycięstwa gospodarzy: 4

Remisy: 1

Zwycięstwa gości: 2

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa A

II Drużyna - następny mecz

II Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Diament Pstrągowa 22 53
2 Grom Mogielnica 22 52
3 Novi Nosówka 22 50
4 Albatros Szufnarowa 22 42
5 Grunwald II Budziwój 22 34
6 KS Godowa 22 34
7 Korona Dobrzechów 23 30
8 Huragan Kozłówek 23 27
9 Start Lubenia 22 25
10 Grunwald Połomia 22 24
11 Sokół Grodzisko 22 23
12 Płomyk Lutoryż 22 19
13 Orły Pstrągówka 22 3

Top 5 strzelców II Drużyna