Get Adobe Flash player
full car       Pracownia M103       car rental       LT System       Wod-Kris       Elektronarzędzia Vander       Stanbest       GC Energy       EURO-TRANS       MT Host       med-partner       Rzeszów - stolica innowacji

GRUNWALD BUDZIWÓJ - ŁKS ŁUKAWIEC 3:2 (2:2)

Bramki: Patryk Mendoń (15, 78 - karny), Mateusz Członka (21) - Mateusz Grata (8), Arkadiusz Gunia (41)

------------------------------

GRUNWALD: Bury - Fogt, Mendoń [C], Szczęch, Kuśnierz, Woźniak, Członka (75. Indyk), Korczyński, Grzegorzek (80. Gawroński), Panas (88. Zuzel), Fornal

ŁKS: Janczak - Zdeb, Stasicki, Saletnik, Jankowski, A. Gunia, Widz, Grata, Wiszka, Korbecki, Świątek (21. Chyłek (75. R. Gunia))

Żółte kartki: Woźniak (x2), Panas - Wiszka, Jankowski

Czerwone kartki: Woźniak (za dwie żółte) - Stasicki

Podopieczni Macieja Rusina odnieśli czwarte zwycięstwo w sezonie! Tym razem ograli beniaminka z Łukawca. Wynik wskazuje na to, że spotkały się dwie równorzędne drużyny, jednak kto był na meczu ten wie, że gospodarze byli stroną przeważającą, a przeciwnicy po raz kolejny wykorzystali w stu procentach sytuacje, które mieli.

Zaczęło się dobrze, już w 5. minucie Janczak musiał interweniować po strzale Damiana Fogta. Nic nie zwiastowało, że Grunwald straci bramkę, a jednak goście skorzystali z nieporozumienia w obronie i wyszli na prowadzenie po golu Graty. Na odpowiedź miejscowych trzeba było poczekać siedem minut. Dośrodkowanie Sławomira Grzegorzka z rzutu rożnego perfekcyjnie wykończył Patryk Mendoń i był remis! Chwilę później autor pierwszego trafienia świetnie wypatrzył Mateusza Członkę. Nasz napastnik znalazł się sam na sam z Janczakiem i pokonał go pewnym uderzeniem! Po pół godzinie gry w podobnej sytuacji był się Sławomir Grzegorzek, ale tym razem górą bramkarz ŁKSu. W 41. minucie kolejne nieporozumienie w obronie Grunwaldu wykorzystał Gunia i do przerwy było 2:2! Po zmianie stron mocno do ataku ruszył zespół Macieja Rusina! Najpierw centrostrzał Damiana Fogta z trudem na rzut rożny wybił Janczak. Kilkadziesiąt sekund później bramkarz gości w niesamowity sposób zatrzymał bombę, którą posłał głową Patryk Mendoń. Gol wisiał w powietrzu, jednak w 48. minucie w dość kontrowersyjnej sytuacji nasz zawodnik - Jakub Woźniak otrzymał swoją drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. To nieco mogło podciąć skrzydła Grunwaldowi, jednak nic takiego się nie stało. Gospodarze nie dopuszczali ŁKSu do swojej bramki, a sami próbowali konstruować akcje. W 78. minucie w pole karne wpadł Damian Fogt i został "wycięty" przez obrońcę gości, sędzia bez wahania wskazał na jedenasty metr, a pewnym strzelcem z "wapna" był nie kto inny jak Patryk Mendoń! Popularny "Pacias" mógł chwilę później skompletować hattricka, ale sędziowie zasygnalizowali spalonego. Na cztery minuty przed końcem meczu stan zawodników na boisku się wyrównał, bowiem czerwoną kartką ukarany został kapitan z Łukawca, jednak nie wpłynęło to na końcowy rezultat i trzy oczka zostały w Budziwoju!