Get Adobe Flash player
full car       Stanbest       Rzeszów - stolica innowacji       med-partner       GC Energy       Wod-Kris       Elektronarzędzia Vander       car rental       LT System       MT Host       Pracownia M103       EURO-TRANS      

Co prawda do pierwszego wiosennego meczu zostało jeszcze ponad dwa i pół miesiąca, ale już teraz Podokręg Rzeszów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej podał wstępne daty rozgrywania poszczególnych kolejek. Pierwsza i druga drużyna Grunwaldu rozgrywki rozpocznie...

...w ostatni weekend marca, a zakończą 16 czerwca

 

KOLEJKA 14 (30-31 marca 2019)

Grunwald Budziwój - Piast Nowa Wieś

Orły Pstrągówka - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 15 (06-07 kwietnia 2019)

Zimowit Rzeszów - Grunwald Budziwój

Grunwald II Budziwój - pauza

KOLEJKA 16 (13-14 kwietnia 2019)

Grunwald Budziwój - LKS Przybyszówka

Sokół Grodzisko - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 17 (20 kwietnia 2019)

Iskra Zgłobień - Grunwald Budziwój

Grunwald II Budziwój - Diament Pstrągowa

KOLEJKA 18 (27-28 kwietnia 2019)

Grunwald Budziwój - pauza

Novi Nosówka - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 19 (1 maja 2019)

Start Borek Stary - Grunwald Budziwój

Grunwald II Budziwój - Grom Mogielnica

KOLEJKA 20 (4-5 maja 2019)

Grunwald Budziwój - GKS Aramix Niebylec

Płomyk Lutoryż - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 21 (11-12 maja 2019)

Grunwald Budziwój - Plantator Nienadówka

Grunwald II Budziwój - Start Lubenia

KOLEJKA 22 (18-19 maja 2019)

Crasnovia Krasne - Grunwald Budziwój

Korona Dobrzechów - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 23 (25-26 maja 2019)

Grunwald Budziwój - Czarni Czudec

Grunwald II Budziwój - Grunwald Połomia

KOLEJKA 24 (1-2 czerwca 2019)

Grunwald Budziwój - LKS Jasionka

Huragan Kozłówek - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 25 (8-9 czerwca 2019)

Grunwald Budziwój - Victoria Budy Głogowskie

Albatros Szufnarowa - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 26 (15-16 czerwca 2019)

LKS Hermanowa - Grunwald Budziwój

Grunwald II Budziwój - KS Godowa

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa A

Team
Played Points
1 Aramix Niebylec 12 34
2 Crasnovia Krasne 12 28
3 Grunwald Budziwój 12 25
4 Victoria Budy Gł. 12 23
5 Czarni Czudec 12 20
6 Piast Nowa Wieś 12 20
7 Iskra Zgłobień 12 17
8 LKS Jasionka 12 16
9 KS Przybyszówka 12 12
10 Start Borek Stary 12 11
11 Plantator Nienadówka 12 8
12 Herman Hermanowa 12 8
13 Zimowit Rzeszów 12 3

II Drużyna - następny mecz

II Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Novi Nosówka 12 28
2 Grom Mogielnica 12 27
3 Albatros Szufnarowa 12 26
4 Diament Pstrągowa 12 23
5 Grunwald Połomia 12 20
6 Huragan Kozłówek 11 15
7 Korona Dobrzechów 12 15
8 Płomyk Lutoryż 12 15
9 Grunwald II Budziwój 11 12
10 Start Lubenia 12 12
11 KS Godowa 12 12
12 Sokół Grodzisko 12 11
13 Orły Pstrągówka 12 3

Top 5 strzelców II Drużyna