Get Adobe Flash player
Elektronarzędzia Vander       EURO-TRANS       full car       GC Energy       Stanbest       LT System       car rental       Rzeszów - stolica innowacji       Pracownia M103       MT Host       Wod-Kris       med-partner      

Co prawda do pierwszego wiosennego meczu zostało jeszcze ponad dwa i pół miesiąca, ale już teraz Podokręg Rzeszów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej podał wstępne daty rozgrywania poszczególnych kolejek. Pierwsza i druga drużyna Grunwaldu rozgrywki rozpocznie...

...w ostatni weekend marca, a zakończą 16 czerwca

 

KOLEJKA 14 (30-31 marca 2019)

Grunwald Budziwój - Piast Nowa Wieś

Orły Pstrągówka - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 15 (06-07 kwietnia 2019)

Zimowit Rzeszów - Grunwald Budziwój

Grunwald II Budziwój - pauza

KOLEJKA 16 (13-14 kwietnia 2019)

Grunwald Budziwój - LKS Przybyszówka

Sokół Grodzisko - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 17 (20 kwietnia 2019)

Iskra Zgłobień - Grunwald Budziwój

Grunwald II Budziwój - Diament Pstrągowa

KOLEJKA 18 (27-28 kwietnia 2019)

Grunwald Budziwój - pauza

Novi Nosówka - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 19 (1 maja 2019)

Start Borek Stary - Grunwald Budziwój

Grunwald II Budziwój - Grom Mogielnica

KOLEJKA 20 (4-5 maja 2019)

Grunwald Budziwój - GKS Aramix Niebylec

Płomyk Lutoryż - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 21 (11-12 maja 2019)

Grunwald Budziwój - Plantator Nienadówka

Grunwald II Budziwój - Start Lubenia

KOLEJKA 22 (18-19 maja 2019)

Crasnovia Krasne - Grunwald Budziwój

Korona Dobrzechów - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 23 (25-26 maja 2019)

Grunwald Budziwój - Czarni Czudec

Grunwald II Budziwój - Grunwald Połomia

KOLEJKA 24 (1-2 czerwca 2019)

Grunwald Budziwój - LKS Jasionka

Huragan Kozłówek - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 25 (8-9 czerwca 2019)

Grunwald Budziwój - Victoria Budy Głogowskie

Albatros Szufnarowa - Grunwald II Budziwój

KOLEJKA 26 (15-16 czerwca 2019)

LKS Hermanowa - Grunwald Budziwój

Grunwald II Budziwój - KS Godowa

Komentarze   

#1 Callum 2019-06-14 20:04
Hej dzięki za wpis dla nas !

Feel free to visit my web-site; Anka: http://soiz-edu.cieszyn.pl/
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

II Drużyna - następny mecz

II Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Diament Pstrągowa 22 53
2 Grom Mogielnica 22 52
3 Novi Nosówka 22 50
4 Albatros Szufnarowa 22 42
5 Grunwald II Budziwój 22 34
6 KS Godowa 22 34
7 Korona Dobrzechów 23 30
8 Huragan Kozłówek 23 27
9 Start Lubenia 22 25
10 Grunwald Połomia 22 24
11 Sokół Grodzisko 22 23
12 Płomyk Lutoryż 22 19
13 Orły Pstrągówka 22 3

Top 5 strzelców II Drużyna