Get Adobe Flash player
Stanbest       Pracownia M103       Wod-Kris       Elektronarzędzia Vander       full car       MT Host       GC Energy       Rzeszów - stolica innowacji       EURO-TRANS       med-partner       car rental       LT System      

Zawodnicy Grunwaldu dopiero co zakończyli okres roztrenowania po rundzie jesiennej, a już poznali wstępne plany odnośnie przygotowań do wiosny 2019! Trener Maciej Rusin na pierwszym treningu ze swoimi zawodnikami spotka się w trzecim tygodniu Nowego Roku. Początkiem lutego drużyna zagra pierwszy sparing, a łącznie rozegra ich dziewięć. Większość spotkań kontrolnych...

...rozegramy z zespołami z okręgówki

 

PLAN SPARINGÓW: 

02.02.2019 - TG SOKÓŁ Sokołów Małopolski (Klasa Okręgowa)

09.02.2019 - LKS Trzebownisko (Klasa Okręgowa)

13.02.2019 - GŁOGOVIA Głogów Małopolski (Klasa Okręgowa)

16.02.2019 - ORZEŁ Wysoka Łańcucka (B klasa)

23.02.2019 - JEDNOŚĆ Niechobrz (Klasa Okręgowa)

02.03.2019 - KS Zaczernie (Klasa Okręgowa)

09.03.2019 - ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka (Klasa Okręgowa)

16.03.2019 - DYNOVIA Dynów (A klasa)

23.03.2019 - NOVI Nosówka (B klasa)

30.03.2019 - POCZĄTEK RUNDY WIOSENNEJ (PIAST Nowa Wieś)

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa A

Team
Played Points
1 Aramix Niebylec 15 40
2 Crasnovia Krasne 16 38
3 Grunwald Budziwój 16 34
4 Czarni Czudec 16 27
5 Victoria Budy Gł. 16 27
6 Piast Nowa Wieś 16 25
7 Iskra Zgłobień 15 23
8 LKS Jasionka 16 20
9 Plantator Nienadówka 15 17
10 Start Borek Stary 15 14
11 KS Przybyszówka 16 12
12 Zimowit Rzeszów 16 9
13 Herman Hermanowa 16 8

II Drużyna - następny mecz

II Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Novi Nosówka 15 37
2 Grom Mogielnica 15 36
3 Diament Pstrągowa 15 32
4 Albatros Szufnarowa 14 29
5 Huragan Kozłówek 15 21
6 KS Godowa 15 21
7 Grunwald Połomia 14 20
8 Grunwald II Budziwój 14 18
9 Korona Dobrzechów 15 18
10 Płomyk Lutoryż 15 15
11 Sokół Grodzisko 15 14
12 Start Lubenia 15 12
13 Orły Pstrągówka 15 3

Top 5 strzelców II Drużyna