Get Adobe Flash player
MT Host       Stanbest       Elektronarzędzia Vander       Rzeszów - stolica innowacji       GC Energy       med-partner       car rental       EURO-TRANS       LT System       Wod-Kris       Pracownia M103       full car      

Zawodnicy Grunwaldu dopiero co zakończyli okres roztrenowania po rundzie jesiennej, a już poznali wstępne plany odnośnie przygotowań do wiosny 2019! Trener Maciej Rusin na pierwszym treningu ze swoimi zawodnikami spotka się w trzecim tygodniu Nowego Roku. Początkiem lutego drużyna zagra pierwszy sparing, a łącznie rozegra ich dziewięć. Większość spotkań kontrolnych...

...rozegramy z zespołami z okręgówki

 

PLAN SPARINGÓW: 

02.02.2019 - TG SOKÓŁ Sokołów Małopolski (Klasa Okręgowa)

09.02.2019 - LKS Trzebownisko (Klasa Okręgowa)

13.02.2019 - GŁOGOVIA Głogów Małopolski (Klasa Okręgowa)

16.02.2019 - ORZEŁ Wysoka Łańcucka (B klasa)

23.02.2019 - JEDNOŚĆ Niechobrz (Klasa Okręgowa)

02.03.2019 - KS Zaczernie (Klasa Okręgowa)

09.03.2019 - ORZEŁ Wólka Niedźwiedzka (Klasa Okręgowa)

16.03.2019 - DYNOVIA Dynów (A klasa)

23.03.2019 - NOVI Nosówka (B klasa)

30.03.2019 - POCZĄTEK RUNDY WIOSENNEJ (PIAST Nowa Wieś)

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa A

Team
Played Points
1 Aramix Niebylec 12 34
2 Crasnovia Krasne 12 28
3 Grunwald Budziwój 12 25
4 Victoria Budy Gł. 12 23
5 Czarni Czudec 12 20
6 Piast Nowa Wieś 12 20
7 Iskra Zgłobień 12 17
8 LKS Jasionka 12 16
9 KS Przybyszówka 12 12
10 Start Borek Stary 12 11
11 Plantator Nienadówka 12 8
12 Herman Hermanowa 12 8
13 Zimowit Rzeszów 12 3

II Drużyna - następny mecz

II Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Novi Nosówka 12 28
2 Grom Mogielnica 12 27
3 Albatros Szufnarowa 12 26
4 Diament Pstrągowa 12 23
5 Grunwald Połomia 12 20
6 Huragan Kozłówek 11 15
7 Korona Dobrzechów 12 15
8 Płomyk Lutoryż 12 15
9 Grunwald II Budziwój 11 12
10 Start Lubenia 12 12
11 KS Godowa 12 12
12 Sokół Grodzisko 12 11
13 Orły Pstrągówka 12 3