Get Adobe Flash player
Elektronarzędzia Vander       Stanbest       full car       car rental       Wod-Kris       Pracownia M103       GC Energy       LT System       Rzeszów - stolica innowacji       EURO-TRANS       med-partner       MT Host      

PLANTATOR NIENADÓWKA - GRUNWALD BUDZIWÓJ 1:4 (1:2)

Bramki: Drapała (14) - Mendoń (11), Korbecki (29), Nieckarz (71), Indyk (77)

-----------------------------

PLANTATOR: Szponar - Syrda, Wilczak (70. Baran), Ożóg H., Ożóg L, Ożóg M., Bełz, Kołodziej K., Drapała (82. Ożóg A.), Chorzępa, Kołodziej M.

GRUNWALD: Bury M. - Pawlik, Fogt (80. Jurek), Mendoń, Nieckarz (80. Bury K.), Malak (67. Kuśnierz), Tracz (75. Indyk), Michalski, Hendzel (60. Kalandyk), Korbecki (76. Członka), Fornal

------------------------------

Żółta kartka: Michalski

Czerwona kartka: Bełz (15. minuta)

------------------------------

Widzów: 150 (gości 50)

------------------------------

 

Komentarze   

#1 Joe 2018-11-11 10:51
I have noticed you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn additional cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website
(they approve all websites), for more details simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

My web-site: BestCara: https://FollowMarcy.blogspot.se
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa A

Team
Played Points
1 Aramix Niebylec 12 34
2 Crasnovia Krasne 12 28
3 Grunwald Budziwój 12 25
4 Victoria Budy Gł. 12 23
5 Czarni Czudec 12 20
6 Piast Nowa Wieś 12 20
7 Iskra Zgłobień 12 17
8 LKS Jasionka 12 16
9 KS Przybyszówka 12 12
10 Start Borek Stary 12 11
11 Plantator Nienadówka 12 8
12 Herman Hermanowa 12 8
13 Zimowit Rzeszów 12 3

II Drużyna - następny mecz

II Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Novi Nosówka 12 28
2 Grom Mogielnica 12 27
3 Albatros Szufnarowa 12 26
4 Diament Pstrągowa 12 23
5 Grunwald Połomia 12 20
6 Huragan Kozłówek 11 15
7 Korona Dobrzechów 12 15
8 Płomyk Lutoryż 12 15
9 Grunwald II Budziwój 11 12
10 Start Lubenia 12 12
11 KS Godowa 12 12
12 Sokół Grodzisko 12 11
13 Orły Pstrągówka 12 3

Top 5 strzelców II Drużyna