Get Adobe Flash player
GC Energy       car rental       Pracownia M103       Stanbest       LT System       EURO-TRANS       med-partner       Rzeszów - stolica innowacji       full car       MT Host       Elektronarzędzia Vander       Wod-Kris      

GKS ARAMIX NIEBYLEC - GRUNWALD BUDZIWÓJ 2:1 (1:0)

Bramki: Smalarz M. (32), Pięciak (68 - karny) - Fornal (84)

------------------------------

GKS ARAMIX: Stach - Wróbel (75. Górczany), Telesz P., Róg, Patryn, Smalarz W., Telesz Ł., Pięciak, Musiał, Góra, Smalarz M. (90. Wierzbicki)

GRUNWALD: Bury M. - Fogt (86. Kuśnierz), Mendoń, Tracz (71. Zuzel), Kalandyk, Bury K., Malak (74. Członka), Nieckarz, Michalski (84. Hendzel), Korbecki, Fornal

------------------------------

Żółte kartki: Wróbel - Nieckarz

Czerwona kartka: -

---------------------------

Widzów: 150 (70 gości)

---------------------------

Niestety w meczu drużyn, które jeszcze punktów nie straciły ulegamy GKSowi Aramix Niebylec 2:1. Pierwsza połowa ze wskazaniem na gospodarzy, którzy udokumentowali swoją przewagę golem Mateusza Smalarza. Po zmianie stron dominował Grunwald, miejscowi wyprowadzali kontry i tak po jednej z nich Aramix miał rzut karny, który zamienił na bramkę. Honorową trafienie po naszej stronie zanotował Fornal.

 

Dziękujemy kibicom za solidne wsparcie! :)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

I Drużyna - następny mecz

I Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa A

Team
Played Points
1 Aramix Niebylec 12 34
2 Crasnovia Krasne 12 28
3 Grunwald Budziwój 12 25
4 Victoria Budy Gł. 12 23
5 Czarni Czudec 12 20
6 Piast Nowa Wieś 12 20
7 Iskra Zgłobień 12 17
8 LKS Jasionka 12 16
9 KS Przybyszówka 12 12
10 Start Borek Stary 12 11
11 Plantator Nienadówka 12 8
12 Herman Hermanowa 12 8
13 Zimowit Rzeszów 12 3

II Drużyna - następny mecz

II Drużyna - ostatni mecz

Tabela Klasa B

Team
Played Points
1 Novi Nosówka 12 28
2 Grom Mogielnica 12 27
3 Albatros Szufnarowa 12 26
4 Diament Pstrągowa 12 23
5 Grunwald Połomia 12 20
6 Huragan Kozłówek 11 15
7 Korona Dobrzechów 12 15
8 Płomyk Lutoryż 12 15
9 Grunwald II Budziwój 11 12
10 Start Lubenia 12 12
11 KS Godowa 12 12
12 Sokół Grodzisko 12 11
13 Orły Pstrągówka 12 3

Top 5 strzelców II Drużyna