Get Adobe Flash player
Elektronarzędzia Vander       med-partner       GC Energy       EURO-TRANS       MT Host       Pracownia M103       Rzeszów - stolica innowacji       car rental       Wod-Kris       Stanbest       LT System       full car

GRUNWALD BUDZIWÓJ - ISKRA ZGŁOBIEŃ 3:2 (2:2)

Bramki: Michalski (15), Pawlik (20), Nieckarz (90) - Mika (41), Pietrasiewicz (43)

------------------------------

GRUNWALD: Bury - Pawlik, Mendoń, Tracz, Grzegorzek (67. Nieckarz), Kalandyk (64. Malak), Członka (74. Zuzel), Michalski (86. Hendzel), Korbecki (90. Kuśnierz), Fornal, Bomba (61. Fogt)

ISKRA: Czech - Mędrygał, Worosz, Pietrasiewicz, Furman (72. Ponikiewicz), Skalski (80. Ruszała), Sendecki, Ostrowski (77. Bać), Warzybok D., Mika (58. Warzybok A.), Guzy

Żółte kartki: Worosz - Kalandyk, Korbecki

Czerwona kartka: -

Widzów: 150

W ostatnim meczu IV kolejki rzeszowskiej klasy A Grunwald Budziwój w pełni zasłużenie pokonał Iskrę Zgłobień 3:2! Mecz od początku do końca toczony był pod nasze dyktando, za wyjątkiem dwóch momentów w pierwszej połowie. Już w okolicach dziesiątej minuty goście mieli cztery rzuty rożne, ale żaden z nich nie znalazł drogi do bramki, a tylko przy jednym Bury pokazał swój kunszt bramkarski. Chwilę później Worosz ofiarnym wślizgiem wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Tracza. Gospodarze dopięli swego po kwadransie gry. Kapitalne dośrodkowanie Pawlika z wolnego wykorzystał Michalski! Pięć minut później znowu rzut wolny wykonywał Pawlik, ale tym razem oddał bezpośredni strzał, który znalazł się w bramce obok bezradnego Czecha! Kontrolowaliśmy przebieg boiskowych zdarzeń i wszystko wskazywało na to, że zejdziemy na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem, jednak daliśmy się uśpić i goście wyrównali stan meczu. Najpierw rzut wolny z własnej połowy wykonał obrońca, który tradycyjnie zagrał piłkę "na aferę" w nasze pole karne, a tam rozpaczliwie główkujący Mika niespodziewanie umieścił piłkę w bramce. Chwilę później wyrzut piłki z autu, zamieszanie w naszej szesnastce wykorzystał Pietrasiewicz i był remis! Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Grunwald atakował, ale brakowało kropki nad "i", dopiero w 90. minucie fatalny błąd obrońcy wykorzystał Nieckarz i umieścił piłkę w bramce! Chwilę wcześniej sędzia nie uznał prawidłowo zdobytego gola po sporym zamieszaniu na linii bramkowej Iskry, ale los oddał to co zabrał i trzy punkty zostały w Budziwoju!