LT System       GC Energy       full car       med-partner       Stanbest       Elektronarzędzia Vander       MT Host       Wod-Kris       EURO-TRANS       Pracownia M103       car rental       Rzeszów - stolica innowacji

ORZEŁ WYSOKA GŁOGOWSKA - GRUNWALD BUDZIWÓJ 2:3 (2:2)

Bramki: Rębisz (45, 45+2) - Nieckarz (14), Senejko (23), Kalandyk (71)

ORZEŁ: Bułaś - Stec (35. Grażul), Nowak, R. Orfin (46. Tomaszek), Bałuch, Bida (42. Zieliński), Kida (55. Kaczor), Krajewski (43. Bereś), J. Orfin (75. Gwiźdź), Rębisz, Wesół

GRUNWALD: Bury - Tondera, Michalski, Mendoń, Bomba (70. Fornal) - Hendzel (46. Korbecki), Kuśnierz, Tracz, Kalandyk [C], Nieckarz (90. Szymański) - Senejko

Żółte kartki: Rębisz - Michalski, Senejko

Czerwona kartka: -

Podopieczni Macieja Rusina odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo ligowe w obecnym sezonie! Przyjezdni od początku meczu śmiało rozgrywali piłkę i co najważniejsze łatwo przychodziło im kreowanie akcji! Nie minął kwadrans, a Grunwald był już na prowadzeniu. Szesnastoletni Nieckarz kapitalnie zabrał się z piłką, zagrał do Kalandyka, ten mu odegrał, a "Cypis" pięknym, mierzonym strzałem dał nam prowadzenie! Niecałe dziesięć minut później było już 0:2! Po błędzie obrony piłkę przejął strzelec pierwszej bramki, zagrał do Senejki, a ten kąśliwym lobem trafił do siatki! Wydawało się, że goście mają wszystko pod kontrolą, jednak brak koncentracji w ostatnich minutach pierwszej połowy pozwolił miejscowym zdobyć dwie bramki. W drugiej połowie to nadal Grunwald był stroną dominującą. Świetny rajd lewą stroną przeprowadził Mendoń, dośrodkował na głowę Kuśnierza, ale ten trafił w dobrze ustawionego bramkarza. Chwilę później Kalandyk wycofał piłkę z linii końcowej, ale obrońcy zablokowali strzał Tracza. W 71. minucie podopieczni Trenera Rusina dopięli swego. Senejko zagrał do Kalandyka, a ten sprytnym strzałem zmienił wynik na 2:3! W końcówce znakomitą okazję z rzutu wolnego mieli gospodarze, ale kapitalną interwencją popisał się Bury i trzy punkty wróciły z nami!